• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu ilan sizce ne kadar inandırıcı? 1900TL çiziksiz Pa800

batuhan77

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KorgPa1x
Yukarıdaki ilanın sahibi acil ihtiyaçtan dolayı 1900 liraya pa800 sattığını ifade ediyor.
Peki sizce ne kadar inandırıcı_?
Bence yüzdeyüz yalan.

Cevap: Bu ilan sizce ne kadar inandırıcı? 1900TL çiziksiz Pa800

üstelik satıcı get ile şatış yapıyor yani alıcı ödemeyi yapacak alet alıcının eline geçecek ve alıcı ücretin karşı tarafa ödenmesine onay verecek
peki bu nasıl olacak ben bunu anlamıyorum tabi tuzak olduğuda bir gerçek

belkide gerçekten sıkışmıştır. Mesela geçen bizim burada biri 3000tl değerinde ki yeni aldığı motoru borcu yüzünden 1750tl yerdi.
belki buda öyle bişeydir kim bilir belkide dediğiniz gibi yalandır. yada alette bi sorun olabilr.

yaw bizede iyilik yaramıyo çok yazarlar pahalı deriz az yazarlar yalan deriz nasıl olcak bu :)

satılmış bile.birisi almış.get (güvenli e ticaret) sisteminde ürünü teslim alıp onay verirsen aldım sorun yok diye satıcının hesabına para geçiyor.
bende bu fiyatı görünce çok şaşırdım ve eğer kredi kartımın limiti yetseydi alıcaktım ama yetmedi alamadık.gerçekmi yalanmı alan kişi görecek bakalım.

Gerçek olsa bulunduğu ildeki herhangi birisine yada bir müzik markete o fiyata gözü kapalı satardı. İlan verip telefon vermemesi çok garip

Gerçek olsa bulunduğu ildeki herhangi birisine yada bir müzik markete o fiyata gözü kapalı satardı. İlan verip telefon vermemesi çok garip

Garip tabii.. çünkü bi hile hurdası var kesinlikle..!!!

Benim gördüğüm kadarıyla bu bir yem zaten hemen önlemi de SATILDI diye alınmış. İlan çekici siz hemen adı geçen siteye gidiyorsunuz ve SATILDI ibaresini görünce bari diğer seçeneklere bakayım diyorsunuz yani bu iş basit bir pazarlama tekniği ne benziyor ve adı geçen sitenin reklamı da sözkonusu. Genede uyanık olalım arkadaşlar Saygılarımla,

kasası temiz olabilir ama içi kim bilir ne alemde.sazgurubu hocam sahibinden.com türkiyeye mal olmuş bi sete yapmazlar öyle şey zannetmiyorum.yapsalar bile büyük şeylerde(araba, gayrimenkul v.s) yaparlar.ayda site üzerinden 1 bilemedin 2 org anca satılıyodur akıllarına bile gelmez.

aleti tunele goturse yada herhangi bi muzik magazasına 2400 kesin verirler inanmayın arkdaşlar piasa Allah korkusu olmayan uc kagıtcılarla dolu siz olsanız verirmisiniz
Bİ MUSİBET BİN NASİHATTEN İYİdİR

Benim gördüğüm kadarıyla bu bir yem zaten hemen önlemi de SATILDI diye alınmış. İlan çekici siz hemen adı geçen siteye gidiyorsunuz ve SATILDI ibaresini görünce bari diğer seçeneklere bakayım diyorsunuz yani bu iş basit bir pazarlama tekniği ne benziyor ve adı geçen sitenin reklamı da sözkonusu. Genede uyanık olalım arkadaşlar Saygılarımla,

sahibinden.com oyle 3e 5e tenezzul edecek site degildir bilip bilmeden b.k atmayiniz..ama satici dolandirici olabilir fakat alici birazcik uyaniksa Roman39 (Oktay abi)nin basina geldigi gibi hicbir sorun olmaz..