• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu ilana dikkat edelim arkadaşlar !

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Linkteki ilan henüz yeni verilmiş fakat bana hiç güvenilir gelmedi.Piyasa hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar sakın atılmayın dikkat edin..Bende arıyorum pa800 ama bu arkadaş sakata benzediği için aramadım bile..

Cevap: Bu ilana dikkat edelim arkadaşlar !

bilgilendirme için teşekkürler.bu ilana dikkat etmek lazım.zira alet full olmasına karşın fiyat çok ucuz...

kaşarlanmış dolandırıcı bu adam.
daha evvel burada ilanlarıda vardı.banlandı.
uzak durun.
tahminim ozan aydın denen kişi bu..

hatta ufak bir araştırma yaptım,
yanılmamışım siteye yeni nick ile ilan da açmış..

ilanı burada eskiden kurt köpeği satıyordu güya,şimdi maymun satıyorum diye ilanları var..
zıpkıncılar sitesinde de meşhur bir dolandırıcıdır.

teşekkürler vehbi abi,gözünden hiç kaçmıyor,sayenizde bu gibi ilanların farkına varabiliyoruz...

teşekkürler vehbi abi,gözünden hiç kaçmıyor,sayenizde bu gibi ilanların farkına varabiliyoruz...

MEHMET, bu yüzsüz çakallarda allah korkusu da yok kanun korkusuda, dengesiz kişiler bunlar...Allah şerlerinden milleti korusun, allah ıslah etsin bunları...

Bu tür adamlar yüzünden artık kimseye güven kalmadı sakın kimse aleti görmeden etmeden almasın ve satacak olursanızda elden satmaya çalışın yada paranız hesabınıza yatmadan kesinlikle aletleri kargoya vermeyin. Geçenlerde 3 meslektaşımız dolandırıldı ve 3 ününde pa2x i gitti hala kayıp aman dikkat edelim...

usta bi gün bi garibin başını belaya sokar böyleleri.adam çeker vurur.