• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu konuda ne düşünüyorsunuz

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
hep patronlardan şikayetçi oluruz.bir iş sahibi bakın neler yazmış.sizlerle paylaşmak istedim..

MÜZİSYEN ARAYANLAR DİKKAT
19 Ekim Salı - 19:34
Merhaba Arkadaşlar!! Pamukkale Agora restorantın sahibiym..Bu siteden ismini Özgen Evyapan olarak tanıtıp bağlama çaldığını söyleyen şahsı restorantımda işe aldım..Bu şahıs işyerimde bulanan müzik aletlerini,cep telefonunu ve bir miktar parayı çalıp kayıplara karıştı..Olay şu an savcılığa initkal etmiştir..Bu kişinin mail adresi saz8484 veya özgür_1984..Kendisini 14 yıldır saz çalan Sivaslı ama İstanbulda oturan birisi olarak tanıtıp işe girdiği yerleri dolandırmaktadır..1.75 boylarında zayıf esmer ve kolunda Hz.Alinin kılıç dövmesi bulunan bu şahsa dikkat etmenizi öneririm..Kendisi polis tarafından aranmaktadır..
M.Borahan Bilen
Pamukkale Karahayıt Kasabası
Agora Restorant..

Cevap: Bu konuda ne düşünüyorsunuz

Düşünülecek bir olay yok. Olayın gerçekliği doğru ise, Restaurant sahibine geçmiş olsun. Kendini müzisyen sıfatına koyan hırsızda inşallah bir an önce yakalanır cezasını çeker.
Tabi bu konu biraz da ders olmalı ve dikkatli olmak gerekir.

evet aynen katılıyorum betermen..

geçemiş olsun inşallah çabuk yakalanır

inşallah kadir006..

valla arkadaşlar biz ne gördük ne duyduk belki iftirada olabilir belkide gerçekten çalmıştır kimbilir? eğer agora meyhanesinin sahibini yüz üstü bıraktıysa böle bi iftira söz konusu olabilir ekmeği ile oynamak çünki kafama takılan sorun şu adam sazcı hadi cihazı çaldı diyelimki bu çok zor bunun yanında telefonuda çalmış?adam telefonunu neden üstüne almamış diğer konu 1 miktar para? paralar ortadamıydı hani bence mantıgıma sığmıyor ama doğru ise biran evvel yakalanmasını umuyorum ki türk polisi yakalar yada başka sebepten aranıyor olabilir hz.alinin kılıcı olan bütün bağlamacılar iş bulamaz sonra kendi görüşüm bana biraz yalan haber gibi geldi

Olabilir Her söylenene inanmak lazım.

Olabilir Her söylenene inanmak lazım.

bence tam tersi inanmamak lazım ne çalanı ne çaldıranı tanımıyoruz aralarındaki münasebetide bilmiyoruz en iyisi 3 maymun görmedim duymadım bilmiyorum

Yanlış yazmışım kardeşim:)
İNANMAMAK yazacaktım bende..

tabiki her şey ihtimal dahilinde.arkadaşı tanısaydık birde ondan dinleme şansımız olabilirdi.

macitvega nın dediği gibi telefon paralar ortalık yerdemiymiş.bazı patronlar hem yövmiye vermiyorlar hemde müzisyenin aletlerine el koyuyorlar böyle patronlar çok gördüm.zorlan parasız çalıştırıyorlar.adam belkide kendi aletlerini alıp kaçtı.iftira ediyorlar kimbilir.bilemiyoruz.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri