• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sa üstadlar PA 80 SET NASIL YAPILIR BİLEN VARMI ÜSTADLAR BU KONUDA BANA BİLGİ VERECEK VARMI

Enst.
Korg pa 80
Pa80 için nasıl set yapılır hocalarım sizlerden bu konuda yardım cı olmanızı istiyorum set yapmak için hangi programlar ve neler lazım bu konuda yardımcı olacak abiler varmı

set yapayım derken birtane beğendiğin seti orga yükle yüklemiş olduğun sette ritim düzenleme ses düzenleme yükleme yani ritimin varyasyondaki ritime kick değiştirme snare değiştirme kitten kite ses alma tek ritim yükleme gibi işlemleri yap... ses at orga effek ver örneğin saz sesi yükledin buna bas mid tiz ayarları yapabilirsin kulağına hoş gelen tonu yakalamaya çalış aynı durum ritimler için de geçerli youtubede videolar mevcut sıfırdan set yapmak biraz zor dediğim gibi yolu izle

set yapayım derken birtane beğendiğin seti orga yükle yüklemiş olduğun sette ritim düzenleme ses düzenleme yükleme yani ritimin varyasyondaki ritime kick değiştirme snare değiştirme kitten kite ses alma tek ritim yükleme gibi işlemleri yap... ses at orga effek ver örneğin saz sesi yükledin buna bas mid tiz ayarları yapabilirsin kulağına hoş gelen tonu yakalamaya çalış aynı durum ritimler için de geçerli youtubede videolar mevcut sıfırdan set yapmak biraz zor dediğim gibi yolu izle
[/Q

Hocam şimdi ben orguma farklı bir set yüklemek istiyorum fakat bende memory card explorer yazılımı yok

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri