• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu ritmler başka bi yerde yok ! 2015

• Konbuyu başlatan mrt93
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 36
  • Görülen : 13K
teşekkürler....

Teşekkürler.Eline emeğine sağlık.

Arkadaslar merhabalar yazdıgım ritmleri az çok kullanan ve beğenen arkadaslar var takip edebildigim kadarıyla uzun bir aradan sonra or700 v2 plus klavyem için ritmler yazmıstım onları sizlerle paylasmak istedim yakın zamanda ses dosyalarınıda paylasacagım.
Setin içindeki kendi yazdıgım ritmler şöyle(arada yarım yazılanlarda olabilir) kenarına yıldız koyduklarım kendi çok sevdiğim ritmlerdir;

-2&4 2015 *
-2.4LU
-2015 roman
-A ROMLUU 2O15 *
-Akustik pop *
-Ankara [SISELER (Bu ritmi editledim orhan arkadasımızın ritmi olması gerek normalde şişeleeeeeer diye bagrırken 4. varyasyon :)))
-Bomba Halay 2015 * (Özellikle bu halayı çok özenerek yazdım. Soundlar direkt pa800 sounduna yakın anlayacaksınız zaten :)
-Dj Mitra :) * Clup tarzı pop ritmi
-Duyanlar duymayanlara (İzmirli ömerin şarkısının ritmi)
-Taylan orj murat * (Bu ritm çok sevildi sizler tarafından)
-Tulumba roman * (Çek tulumbayı hesabı :)
-Yrım * Bu da meyanlarda aralarda kullandığım tekno roman ritmi

Bu kadar yeni ritmin üzerinede teşekkür ve yorum yapın arkadaslar artık bu klavyede nevale sorununu çok yaşadım 4 senedir kullanıyorum ben bu klavyeyi yorumlarınızı ve dualarınız esirgemeyin emin olun parayla satsaydım set olarak alan olacaktı ben trakyamüzik.net ailesi için paylasımda bulundum sadece sizler için lütfen bi teşekkür veya yorumu çok görmeyelim..

Marabalar.Allah eline, koluna saglik versin.Sizin gibi muzik sevenlerin hakkini vermek gerek.Hiç kolay degil,fakat insanlik ugruna deger diye dusunmeniz çok guzel.Emeginize saglik.Tessekkurler!

Paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler

Arkadaslar merhabalar yazdıgım ritmleri az çok kullanan ve beğenen arkadaslar var takip edebildigim kadarıyla uzun bir aradan sonra or700 v2 plus klavyem için ritmler yazmıstım onları sizlerle paylasmak istedim yakın zamanda ses dosyalarınıda paylasacagım.
Setin içindeki kendi yazdıgım ritmler şöyle(arada yarım yazılanlarda olabilir) kenarına yıldız koyduklarım kendi çok sevdiğim ritmlerdir;

-2&4 2015 *
-2.4LU
-2015 roman
-A ROMLUU 2O15 *
-Akustik pop *
-Ankara [SISELER (Bu ritmi editledim orhan arkadasımızın ritmi olması gerek normalde şişeleeeeeer diye bagrırken 4. varyasyon :)))
-Bomba Halay 2015 * (Özellikle bu halayı çok özenerek yazdım. Soundlar direkt pa800 sounduna yakın anlayacaksınız zaten :)
-Dj Mitra :) * Clup tarzı pop ritmi
-Duyanlar duymayanlara (İzmirli ömerin şarkısının ritmi)
-Taylan orj murat * (Bu ritm çok sevildi sizler tarafından)
-Tulumba roman * (Çek tulumbayı hesabı :)
-Yrım * Bu da meyanlarda aralarda kullandığım tekno roman ritmi

Bu kadar yeni ritmin üzerinede teşekkür ve yorum yapın arkadaslar artık bu klavyede nevale sorununu çok yaşadım 4 senedir kullanıyorum ben bu klavyeyi yorumlarınızı ve dualarınız esirgemeyin emin olun parayla satsaydım set olarak alan olacaktı ben trakyamüzik.net ailesi için paylasımda bulundum sadece sizler için lütfen bi teşekkür veya yorumu çok görmeyelim..
Teşekkürler