• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu setler hangi Kart'a ait ?

maxaltix

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhabalar, eski diski söküp yerine yeni disk taktım,yeni set yükledim..Tabikii bu arada kartı formatlayıp/biçimlendirip yeniden yükleyecegim set'in kart crd'sini yüklemesini sagladım. Fakat eski disk takılı iken olan perform. sesleri şimdiki hiç bir sette bulamadım.. tekrar eski set'i yükledim(pc'den disket aracılıgı ile aldım seti,aldıgım setin adı NEW_NAME.SET olan,içerisinde gayet başarılı sesler var). Fakat kart'ı formatladıgımız veya kartın crd'si değiştigi için midir nedir haliyle seslerden çoğu çalmıyor.. Aşagıya eski disk'in içeriginin resmini ekliyorum.Bu konuda fikri olanlardan yardım bekliyorum.. bu dosyalar hangi kart'a ait olabilir ? Yardım lütfen..

[ not : bu arada şöyle bir şey var belki ipucu olur bilenler için, DRUM & PERC bölümünde tamamen ZURNA ağırlıklı sesler var ve sağ en altın bir üstünde ZURNA Ege yazıyor onun altında ise DEM YAY var. ]

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    126.5 KB · Görülen: 242
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bu setler hangi Kart'a ait ?

kimseden yorum yok mu ?

en üstteki 3 dosya hardisk dosyalarıdır,123-456-789-isimli dosyalar orgun hardiski görmesi içindir,(yanılmıyorsam)

cevo setde var içerisinde,sanırım cevonun desteklediği kartlardan bi tanesi diyebiliriz,cevo karttın bakupları uyar,

bazı seslerde çalışmamazlık olabilir,nedeni ise,bazı kullanıcılar tarafından beğenilmeyen samplenin silinip beğenilen samplenin konulmasından dolayıdır,yani piyanist kendine has kart yapması olayı,

en üstteki 3 dosya hardisk dosyalarıdır,123-456-789-isimli dosyalar orgun hardiski görmesi içindir,(yanılmıyorsam)

cevo setde var içerisinde,sanırım cevonun desteklediği kartlardan bi tanesi diyebiliriz,cevo karttın bakupları uyar,

bazı seslerde çalışmamazlık olabilir,nedeni ise,bazı kullanıcılar tarafından beğenilmeyen samplenin silinip beğenilen samplenin konulmasından dolayıdır,yani piyanist kendine has kart yapması olayı,

işinize yardımcı olabilecek birşey daha söyleyim size efendim.. Pa800 ve X seriside olan sesler mevcuttu önceden ( gündem vb. gibi )

işinize yardımcı olabilecek birşey daha söyleyim size efendim.. Pa800 ve X seriside olan sesler mevcuttu önceden ( gündem vb. gibi )

şimdi son çıkan pa80 setlerinde 800 sesleri ritimleri uyarlamaları var,pa80 setlerinin bir çoğunda var,800den çevrilen sesler ritimlerde var,

çoğu arkadaşlarımızda elinde pa800 var ama çoğu setlerde de pa80 sesleri ve ritimleri var,düzen böyle,:)

pa80 nin kendine has ritimleri sesleri 800 den aşağı değildir,800 sadece biraz bas ve saund farkıyla öne çıkıyo, :)
demek istediğim gündem yaylı 800 elektro v.s gibi sesler çoğu 80 setlerinde var

şimdi son çıkan pa80 setlerinde 800 sesleri ritimleri uyarlamaları var,pa80 setlerinin bir çoğunda var,800den çevrilen sesler ritimlerde var,

çoğu arkadaşlarımızda elinde pa800 var ama çoğu setlerde de pa80 sesleri ve ritimleri var,düzen böyle,:)

pa80 nin kendine has ritimleri sesleri 800 den aşağı değildir,800 sadece biraz bas ve saund farkıyla öne çıkıyo, :)
demek istediğim gündem yaylı 800 elektro v.s gibi sesler çoğu 80 setlerinde var

anlıyorum,peki çok teşekkür ederim.. Ben cevabımı aldım ;) o ince ayrıntıyı anladım..

aradıgım kartın ismi dogu imiş ustalardan yardım bekliyorum , setin çalıştıgı kart doğu kart...Cihazın eski sahibi öyle dedi..???