• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

burdan admine sesleniyorum okuyun!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
dikakat bazı kişiler setlerin üstüne yatıyor ve trakya müzik ailesini kandırıyor benim editlemiş olduğum seti kendi seti gibi paylaşmış ve bir kaç düzenleme yapmış ama isim değişikliği ben denedim ve edit değil buna biri dur desin yazık herkesi kandırıyor eğer bu kişinin konusu kapalmazsa ben burda paylaşım yapmıcam ve haksızlığa karşıyım isim düzeltmeile edit olmaz bir uğraş lazım katılan lar bir teşekürü çok görmesinler.. saygılar.

Cevap: burdan admine sesleniyorum okuyun!!!!

Arkadaşım emekten bahsediyorsun terbiyesizlik yapma bak setin orjinali budur.Sen mürhen beyin emeğine nasıl laf ediyorsun?Ben mürhen beyin setini kurup içinde değişimler yaptım.

Setin içine string,pad ve elektro gitarlar ekledim.

kardeşim edit ten bahsediyorsun nerde bu edit haa nerde göstersene ordan laf artisliği yapıyorsun zaten admin bunu değerlendirip kapatmazsa bir daha paylaşım yapmıcam 2. set geliyor yolda admine kalmış biz uğraşıp edit yapıyoruz sen setimizi alıp edit yaptım diyon varmı böyle yağma akıllı olun admin gereğinşi yap yaa haksızlık...

madem set yaptıysanız kilit koyum koruma yapın abi siz kendi setinizin güvenliğini sağlamıyosanız trakya müzik ne yapsın kmsede suç yok burada set ücretsiz isteyen istediği gibi kullanabilir ki

nerde bu setin editlenmiş hali gir önceki paylaştığım güncelleme ye bak ve senin paylaşımın aynısı buna edit diyorsan sen bu işi yapma

abi ozaman kimse set yapmasın paylaşmasın kimnse yararlanmasın boylede olmaz ki biz tamam mürhen beyin setinden ritim alıp vbeya diğer kişilerden alıp edit yapıyoruz ama edit yaptığımız ortada kimse kimsenin hakkını yemesin yaa ben konu kapalmassa editlediğim seti paylaşmıyacam ona göre size kalmış....benden bukadar yazık yaa
sizler için paylaşmıyorum sevdiğim arkadaşlarıma yardımcı olmak için yapıyorum hemde seve seve ama soğuttunuz yaa

Arkadaşım muhatabın ben değilmiyim.Mürhen beyin ilk sırasında ve son sırasındaki seslere bak.Ben piyanoları gitarları ve sette olmayan padleri demodaki bir çok şeyi kendime göre efectlerdirim tone seçtim.Sen nasıl muzisyensin.Orgta belirli sayıda tone ve ritim vardır.Örnek 0162 numarada klasik gitar vardır buna efect verirsin tonu kendine göre ayarlarsın.Rolandı siz ürettiniz sanırım.Toneda seçtirmiyorsunuz :) Orjinal olarak murhen beyden indirdim.Kendime görede bir çok şeyi değiştirdim.Senle uğraşamıyacağım.Admine şikayeti mi bildirdim zaten.

ben zaten adime çoktan ilettim sen daha burda yokken ben tecrubeli üye olarak görüküyom görelim zaten haklıyı admin bilir tmm kapa artık sus

Eywallah sağolasın.Mürhen beyin paylaşımıda ordada hepimizden tecrübeli kişidir.

mürhen abimiz zaten bir numaralı kişi ona lafım yok ama hiç bir emek vermeyip te hazıra konan arkadaşlara diyorum sen ses üzer,ine edit yapıyorsan ritimleri paylaşmayacan ozaman senin setinmiş gibi davranıyorsun ha bir edit ortada olsa haklısın ama ses ler falan dedin tamm belki dediğin doğru ama ritimler ve seslerle benim setim demen yanlış kardeş aretık admine kalmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...