• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

buyrun arkadaşlar

Cevap: buyrun arkadaşlar

fazla eko ve derinlik ışında bence güzel bi çalışma tebrikler..

haklısın kardeşim

kardeş bu işe pek ciddi bakmıyosun galiba.!? varsa sorunların yaz burayada yardımcı olalım sana bak sesin yorumun çok güzel .

dostum pc temiz kayıt nasıl yapılır bilmiyorum geçen ses programı indirdim ama onun kaydıda güzel değil inşallah sizin gibi arkadaşların sayesinde öğrenecez ilgine gerçekten teşekkürler

dostum pc temiz kayıt nasıl yapılır bilmiyorum geçen ses programı indirdim ama onun kaydıda güzel değil inşallah sizin gibi arkadaşların sayesinde öğrenecez ilgine gerçekten teşekkürler

mutlaka çok daha iyileri vardır ama bence sen ilk olarak
mixcraft3.1 ses kayıt demo yapma proğramını internetten indir ve kur... ve daha sonra bizler buradan sana nasıl kullanacağını anlatarak kısa sürede gayet güzel ve temiz kayıtlar çıkartman için yardım etmeye çalışırız ...zaten ben ve bir çok arkadaşım bu proğram sayesinde demolarımızı yapıp paylaşıyoruz... istersen benim demolara bir göz atarsın^^yunus_53demoları^^arşivde var bak çıkar ordan dinle senin yaptığın demo kayıtlarla arasındaki farkı görürsün zaten.