• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Buyrun beyler kral usb set pa2x -pa800 ve pa3x için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Buyrun beyler kral usb set pa2x -pa800 ve pa3x için

bu sitede bu linkleri verdim diye beni diğer forumda yasaklamışlar yasakladılarda ne oldu usb seti adam gibi kilitlememişler birileri paylaşmış bizde hazır paylaşılanı dağıttık dağıttıkta neoldu kimse yüzüne bakmadı çünkü 100 euro edecek bi set değil bence 10 euro bile fazla ne çektiler be :):):):):):):)

güncell kalsın herkes indirsin

Abi ayni sey benimde basima geldi belki hatirlarsin beni. Paylasdim diye üyelimi sildiler. Ben verdim 100 euro acik set geldi bende paylastim kendi malim gibi. Bende pa 600 icin paylastim. En dogrusunu yaptik cünkü halen millete satiyorlar yazik degil mi haram para kazaniyorlar bide 100 euruluk bi set degil sadece ritimler iyi ve Matrix zurna

Abi ayni sey benimde basima geldi belki hatirlarsin beni. Paylasdim diye üyelimi sildiler. Ben verdim 100 euro acik set geldi bende paylastim kendi malim gibi. Bende pa 600 icin paylastim. En dogrusunu yaptik cünkü halen millete satiyorlar yazik degil mi haram para kazaniyorlar bide 100 euruluk bi set degil sadece ritimler iyi ve Matrix zurna

ritimlerde dandik seslerde hiç güzel değil ritimlerin atakları cuv cuv felan sesler var aynı roland g1000 gibi ritimlerin çoğu konvert kitler yaramaz seslerde hepsi piyasada olan sesler zaten 100 euro 250 tl para yapar milleti kazıklıyolar eğer o set 100euro ederse emonun seti 500 euro etmesi lazım hatta 700 euro etmesi lazım piyasa setleri daha güzel bu kral usb den zaten nkx te açıklama yapmıştı bu konuda.... saygılarımla

Tessekurler sagol :)

arkadaşlar bu konuyu güncel tutalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...