• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio AT-3 Yeni Demo

CemrePolat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Juno-Di, Casio AT-3, Gitar
merhabalar.
Casio AT-3 orgum ile yeni bir demo hazırladım
girişte elektro bağlama taksiminin ardından 5/8 türkü çaldım. olması gerekenden biraz hızlı oldu, farkındayım.
yorumlarınızı bekliyorum.
iyi dinlemeler.

Cevap: Casio AT-3 Yeni Demo

Güzel olmuş , ellerine , yüreğine sağlık.

kardeş pıtc bent tekerleğini kullanmadığım halde seste kaymalar farklı sesler çıarması beni deli ediyor servise gönderdim org çalmayı bilmediklerini telefonla benia arayıp tuşlara öylesine basıyorlarbiz bir şey anlamadık diyorlar nasıl anlatmalıuyım veya sende de böyle bir orun varmı

kardeş pıtc bent tekerleğini kullanmadığım halde seste kaymalar farklı sesler çıarması beni deli ediyor servise gönderdim org çalmayı bilmediklerini telefonla benia arayıp tuşlara öylesine basıyorlarbiz bir şey anlamadık diyorlar nasıl anlatmalıuyım veya sende de böyle bir orun varmı

ayni sorunu bende yasadim sesi bozuyor olur olmadik yerde.cozum pitchbend potansini degistirn.yanilmiyorsam 50k ohm uzerinde yaziyor.:)

teşekkürler ilgilendiğin için benim dikkatimi çekmedi hiç potansı nereden değiştirebilirim şimdei eve gidince uğraşacağım ama bilgilendirisen sevinirim

kardeş araştırınca anladım sen potansı komple değiştir diyorsun ayarla alakası yok peki sen değiştirdinmi nerede değiştirdin servis değiştirmiyor çünki