• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio at3-5TR hayırlı olsun piyanistlere

Cevap: Casio at3-5TR hayırlı olsun piyanistlere

selamlar bende aynı org tan var amatörler için gayet iyi sayılır. ben hobi amaçlı kullanıyorum. yalnız şöyle bir sorunu var benim orgun servise de gönderdim ancak anlamadılar. pıchbentedokunmadığım halde seslerde bazen oynamalar yapıyor. tekerleği elimle tutarsam düzeliyor veya menüden bendi sıfırlarsam düzeliyor ama bend kullanılmaz oluyor. servise gönderdim org çalışıyor dediler org çalmayıda bilmedikleri için geri gönderdiler garip değilmi

tusesıne bayıldım
a 300 tr den cok daha ıyı bence
yenı baslayanlarada ıdeal

Merhabalar. Siteyi uzun zamandır takip ediyordum dışarıdan üyelik bu güne kısmetmiş. :)

AT 5 aldım kendime. Çok uzun zamandır araştırıyorum piyasayı, ne alabilirim nasıl alırım diye. Bütçe kısıtlı olunca ya 2. el bakıyorsunuz ya da uygun fiyatlı bir şeylere.

Bir sürü 2. el cihaz inceledim istiklal'de. Hiç biri hoşuma gitmedi. Fiyatları da çok yüksek. 18 senelik orga 1600 lira isteyenler bile oldu. En son bir tane yamaha a1000 buldum, resimlerden tertemiz görünen alet gerçekte hiç de resimlerine benzemiyordu. Baktım olmayacak gittim 0 bir tane AT 5 aldım.

İlk cihazım yamaha psr 170, ondan sonra bu alet acayip karışık geldi. Pek bilgiye de ulaşamadım şimdilik, bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.

Bir de, 2. el bir piyano ayağına ihtiyacım var 2 org taşıyabilen. :)

ben 1 hafta önce aldım çok iyi bir alet işlemeye açık, ritim yazabilene çok kolay, soundu kendi hoparlöründe zayıf olduğuna bakmayın tesisatta mükemmel ...sample atılabiliyormuş diye duydum ama zamanım yok uğraşamadım fazla klavye tuşları yamaha a 1000 ,a 2000 .or 700 lerden çok sağlam
TABİİ alıştık korgların beleş setlerine alet i hazır istiyoruz.bazı firmalar sağolsun artık müzisyenlere klavye çalmayı unutturdu inro ritim hatta md alt yapılar gelsin haydi düğüne :D :cool: birde zamanım olursa bu alete eylül sonu ritimler yazıp paylaşacağım inşallah ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar 1350 TL yi buna vermek yerine benim gibi KORG PA55TR alın derim, ses ve ritmlerde korg pa55tr çok açık ara önde yani....