• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

casio ctk-3000 icin türkce ritim ve enstrüman

kardeş merhaba,Casio konusuna denk geldiğim için sormak istedim,Casio ctx5000 im var,User de bulunan yaklaşık 100 tane ritim'i bir defada USB ye nasıl atarım.Şimdiden Teşekkür ederim.

Cevap: casio ctk-3000 icin türkce ritim ve enstrüman

ilk önce hafıza kartını açıp içine MUSICDAT dosyası oluşturuyoruz.casio ctk 5000 mid smf ve ckf formatlarını görüyor.buna dikkat edelim.atacağımız ritim dosyaları ckf formatında olmalıdır.
İndirilen müzikler rarlı dosyadır. Dosyaları çıkarın çıkan dosyaları hafıza kartında olan MUSICDAT dosyasının içine atın, sonra hafıza kartını cihaza takın, cihazda olan RHYTHM tuşuna basın sonra CARD tuşuna 5 saniye basılı tutun, 7 numaralı tuşa basın yani enter olan tuşa, sol sağ yön tuşlarınla müziği seçin sonra yes tuşuna yani + tuşuna basın, artık müziği oynatabilirsiniz. TONE, RHYTHM, SONG BANK hepsinde aynı işlemi yapacaksınız. Hafıza kartınla yükleme bu şekilde, tüm formatlar bu şekilde yükleniyor.