• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio cz 101 ve Roland va7 Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byirfan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
i30
Casio cz - 1000 ve Roland va7 Arıyorum

Merhaba arkadaşlar , elinde temiz kullanılmış hiçbir aksamında sorun olmayan elden alınacak casio cz-1000 ve roland va7 aranmaktadır.

ilgili arkadaşlar varsa konu altına mesajlarını bırakabilirler.

iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Casio cz 101 ve Roland va7 Arıyorum

bende casıo cz 101 var ilgilenirsen 0535 4287645

cok ama cok temız orjınal kesınlıkle degımıs kasa degıl full orjınal versıyon 2 bı va 7 var bende ılgılenırsen 0536 593 25 53 fıyatı kardesım 2500 aldım aynı fıyata bırakcam bu fıyatın altında teklıf verceksen hıc kendını yorma saygılarımla

cok ama cok temız orjınal kesınlıkle degımıs kasa degıl full orjınal versıyon 2 bı va 7 var bende ılgılenırsen 0536 593 25 53 fıyatı kardesım 2500 aldım aynı fıyata bırakcam bu fıyatın altında teklıf verceksen hıc kendını yorma saygılarımla

syn 7 8 hocam,konu çok eski bir konu,ocak 2010 konusu,sanırım arkadaş kendine başka bi org almış olabilir,cvb yazarken konu tarihlerine bakmanız rica olunur,sitemizde satılık org ilanları bölümü var o bölümü kullanıp ilanınızı verebilirsiniz,şimdiden hayırlı satışlar diliyorum,inşallah kısa zamanda satarsınız saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...