• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ce.usb Do Mey Bas ve Do Cura Mey 5/8

burak331101

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800 + Trx.Usb
Yeni bir demo yaptım 5/8 lik demo daha doğrusu mey de yeniyim

Cevap: Ce.usb Do Mey Bas ve Do Cura Mey 5/8

çok mu kötüyaa kimse yorum bile atmamış

iyi olmus durmak yok yola devam ellerine saglik

Eline saglik kardesim seni burda gormek guzel :)

Kınayı getir aney gibi olmuş ama tam değil ! Birde kayıttanmı anlamadım mey biraz sesi biraz elektronik geliyor, pa 800 e layık gibi değil ses ? Or 700 de daha gerçekçi mey var...

Kınayı getir aney gibi olmuş ama tam değil ! Birde kayıttanmı anlamadım mey biraz sesi biraz elektronik geliyor, pa 800 e layık gibi değil ses ? Or 700 de daha gerçekçi mey var...

ses ce usb nin zaten burdada ben or 700 veya a 2000 karşılaştırmasını yapmıyorum

burak kardeşim,gitardan orga geçti..o yüzden daha yeni.sana aynı meyin yani ce ex deki do mey ve cura do mey demosu veriyom..bide bunu dinle bakam daha iyisi nerde var.

ayrıca bursalımışsın.bursanın neresindensinn

burak kardeşim,gitardan orga geçti..o yüzden daha yeni.sana aynı meyin yani ce ex deki do mey ve cura do mey demosu veriyom..bide bunu dinle bakam daha iyisi nerde var.

ayrıca bursalımışsın.bursanın neresindensinn

yok abi aslında tam tersi oldu orgdan gitara geçtim fakat mey ve kaval balaban yani türkü sesleriyle aram iyideğil bek türkü sever bir insan değilim en azından bağlamalı türküleri seviyorum yani mey kullanma konusunda amatörüm :) ama sen ustasısın yaşar abi :)

ses ce usb nin zaten burdada ben or 700 veya a 2000 karşılaştırmasını yapmıyorum

yanlış anladın kardeşim org kıyaslaması yapmadım, tecrübene de lafım yok sadece enstrumanım kısmında pa800 kullandığını gördüm ve 800'e göre elektronik geldi kayıttaki ses kayıttan kaynaklandığını düşünüyorum demek istedim.
saygılar...

sese cok effect yuklenmis ondan dogalligi kacmis biraz bencede sample ses biraz elektronige donmus ;) ama ayni sesin duzgun effectli halini Yasar abiden dinledigimizde fark fark ediliyo ,Zamanla Burakta oturtacak bunlari ;)