• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ce.usb Do Mey Bas ve Do Cura Mey 5/8

Cevap: Ce.usb Do Mey Bas ve Do Cura Mey 5/8

burak kardeşim,gitardan orga geçti..o yüzden daha yeni.sana aynı meyin yani ce ex deki do mey ve cura do mey demosu veriyom..bide bunu dinle bakam daha iyisi nerde var.

ayrıca bursalımışsın.bursanın neresindensinn

evet abi doğma büyüme bursalıyım setbaşı, yaşım 29 ama 7 yıldır piyanistlik yapıyorum biraz geç keşfettim içimdeki cevheri. pek çevrem yok bu camiada birtek kaşif abi (kaşif müzik) abim kadar severim. zaten asıl işim mobilya tasarımcısıyım inegölde bir fabrikada. piyanistlik ve canlı müzik işleri ikinci planda ama yirmi yıllık piyanistim diyenin alırım aklını :D

Cevap: Ce.usb Do Mey Bas ve Do Cura Mey 5/8

evet abi doğma büyüme bursalıyım setbaşı, yaşım 29 ama 7 yıldır piyanistlik yapıyorum biraz geç keşfettim içimdeki cevheri. pek çevrem yok bu camiada birtek kaşif abi (kaşif müzik) abim kadar severim. zaten asıl işim mobilya tasarımcısıyım inegölde bir fabrikada. piyanistlik ve canlı müzik işleri ikinci planda ama yirmi yıllık piyanistim diyenin alırım aklını :D

bir ara yanıma uğrada göreyim bakam,milletin akılını nasıl alıyosun :).hedef müzike uğradığın zaman,mehmete söyle beni arasın.zıplarım oraya hemen.:)