• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cep Telefonu Kayıt

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Arkadaşlar telefonum arıza yaptı.onun için almışken sahnede program yaparken video ya da ses kaydı yapabilen bir cep telefonu almak istiyorum.hangi marka ve model önerirsiniz.bu çekilen kayıtları internet ortamında yayınlamayı düşünüyorum...özellikle ses kaydı kaliteli olsun..yoksa ses kayıt cihazı iş görürmü bu iş için...önerilerinizi bekliyorum...

Cevap: Cep Telefonu Kayıt

sony ericsson experia serisine bak.12MP falan full HD çekiyor.sony xmor sensor var görüntü süper.ses kaliteside on numara.yalnız yüksek ses seviyesinde ne olursa olsun sesler aşırı net olmuyor onu belirteiym..

teşekkürler...

rica ederim...

hocam biraz eski ama nokia n95 mükemmel ses kalitesine sahip bi cihaz. program esnasında kayıt düzeyi çok iyi ben birkaç deneme yapmıştım hayran kaldım. piksel olayına bişey diyemem zevk meselesi ama sesleri tek tek duyabilirsin kayıtta.

teşekkürler arkadaşlar...

Bende nokia c3 var ses kaydı berbat tavsiye etmem n73 vardı bundan önce onun ki baya iyidi ama eskide kaldı artık,
kayıt yapacaksan en güzeli küçük bi kamera al.

başka tavsiyeleri olan varmı arkadaşlar..250-400 tl arası...