• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ChordSolo Ve BARON _SARI ÇİZMELİ MEHMET AĞA DEMO

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 3K
Cevap: ChordSolo Ve BARON _SARI ÇİZMELİ MEHMET AĞA DEMO

elinize sesinize yüreğinize sağlık üstadlar bu güzel çalışma için ..kocaman teşekkürler.

elinize sesinize yüreğinize sağlık üstadlar bu güzel çalışma için ..kocaman teşekkürler.

Ben teşekür ederim sevgili yunus abim bahadır kardeşime tekrar eline sağlık diyorum bu vesile ile sevgi ile kal abim ve cd eline ulaştımı bana haber ver yunus abim...

Güzel çalışmalarınıza şükür kavuştuk..Davulcu içkiyi fazla kaçırmış galiba...ha kontra kaldı kalacak...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güzel çalışmalarınıza şükür kavuştuk..

Çok sağol değerli üstadim sevgili mustafa abim bu bahadır kardeşimin emeği bende azda olsa vokalde katkı yaptım sevgi ile kal abim...

Emeklerinize sağlık üstadlarım

.
Güzel bir çalışma daha.
Emeği geçen arkadaşlarıma ve paylaşım için TEŞEKKÜRLER...

internetten indirilen bir midinin kanallarına uygun sesler yerleştirilerek ve efektler atanarak yapılmış fason bir çalışma..

midiyi yazana teşekkür ediyorum..

internetten indirilen bir midinin kanallarına uygun sesler yerleştirilerek ve efektler atanarak yapılmış fason bir çalışma..

midiyi yazana teşekkür ediyorum..

saol aydınlattığın için...
her türlü eleştiriye açığız ama buna değil kusura bakma!
bu işle ilgilendiğini hatta 500 gb lık ses kütüphanen olduğu bundan evvel yaptığın ukalalıklarında öğrendiğime göre bu işe ne kadar bir emek harcandığını biliyor olman gerekir.Sırf bu çalışmanın mixi 2 günümü aldı,ha sen diyeceksin ki ben 2 saatte bitiririm...
ve yine biliyor olman gerekir ki senin bu internetten indirilen midin yanlış hatırlamıyorsam,cubase e yatırıldığında 6 anlamlı 2 anlamsız kanalla açılıyor.müthiş stüdyonda sesleri alabilecek bir monitörün yada kulaklığın vardır sanırım dikkatle dinlersen burada 16 kanal olduğunu 10 kanal eklendiğini görürsün.(elektro piano,stings,ritm ve wah gitar,dx piano,ufak ufak addictive drums crashleri,jazz gitar,üçüncü ve beşinci sesden dist. guitarı duymuyorsan ben ne yapabilirim?)Maalesef şehir dışında olduğum için projenin görüntüsünü koyma isteğimi şu anda yerine getiremiyorum,arzu edersin onu da koyarız...
kaldı ki bu herkesin olduğu gibi zaman zaman benim de başvurduğum bir yöntemdir ki maalesef en büyük handikap zaman problemi benim için,eskisi kadar zaman ayıramıyorum diyorum kendi kendime ama klavye ile yapılan midi ile uğraşmak bazen baştan yapmaktan daha zor oluyor,burada olduğu gibi.a
ayrıca bunun esasen bir mix çalışması olduğunu da söylememe rağmen(tek konu bu değil),ukalalık yapmadan kaynağının ne olduğunu sorsaydın cevabını alırdın...!
Ch.

not:size başka cevap yazmayacağım,bu manasız polemiğin devamına gerek yok...

Moderatör tarafında düzenlendi: