• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çiçekler Ekiliyor/DreamSongs (Cubase VSTI)

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Neşet Ertaş'ın bu güzel türküsünü yorumlamaya çalıştım..Cubase VSTI mastering'ini çözmeye çalışıyorum:D..

Bu parçada çoğu sesler VSTI çalışması..Arada bir iki tane or700 den ses var arkadaşlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için teşekkürler...

güzel , sadece quantize sorunu var drums da

güzel çalışma....ellerine sağlık...

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok güzel,drumslarda quantize derdi gözüküyor...
devam hocam,iyi gidiyorsun gerçekten...

Eline saglik basarilarinin devamini dileriz.Tesekkurler.

Hocam davullar dışında herşey güzel fakat davuları sana hiç yakıştıramadım :D:D quantize dışındada çok sorun var davulda ama diğer sesler ve çalımlar çok güzel.

eline sağlık murat kardeşim harika gidiyorsun devam kardeşim sevgi ile kal herdaim...

Hocam davullar dışında herşey güzel fakat davuları sana hiç yakıştıramadım :D:D quantize dışındada çok sorun var davulda ama diğer sesler ve çalımlar çok güzel.

Ritm konusunda sıkıntı olduğu aşikar Tolga:(..Sonbilge ve Chordsolo üstadlarımda doğru tespitte bulunmuşlar senin gibi...

Cubase'de sıkıntılarım had safhada..İlk önceleri hiç ısınmayan şişmeyen pc'im yavaş yavaş sorun vermeye başladı..

Bir parçaya heves ediyorsunuz..Onu yapmak için hevesiniz had safhada..Ama mesela bu parçayı yaparken kaç tane proje kaybettim,yaptığım editlemelerden kaç tanesi çöpe gitti hatırlamıyorum..Konu mesajıma bakarsan sabahın 5 inde son düzenlemeyi yapmışım..Zülüm yaşadım resmen..Pc kendi kendine reset attı kaç sefer..Adam gibi bateri atakları yapmıştım kayıt altına alamadım..Sonrada lanet olsun deyip bari boşa gitmesin diye paylaşayım dedim..

Amma dertlenmişim haa:D..Valla durum böyle Tolga kardeşim..Cubase'den o gece vallaha da billaha da nefret ettim:mad:...