• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cıftetellı bk5 fth

Cevap: cıftetellı bk5 fth

çok süper olmuş.görünüşe göre bu alette ses olarak bi zurna yapmak kalmış.ritimlerin korg tan farkı yok.saygılar...

zurna demosu da yapmıstım ıstersenız sıtede bı arastırıp dınleyebılırsınız oda fena deıl bence zurnayı sevmıyen bırısı olarak tabıkı :)

4 telli süper gerçekten.sizde güzel çalıyorsunuz fatih hocam.elinize sağlık....

Teşekkür ederim paylaşım için.

süper kardeşim ellerine sağlık

eline sağlık kardeşim her yönden çok başarılı...

birde rahatsız olduğum birşey var;
niye herşeyi korgla karşılaştırma gereği duyuluyor hiç anlamıyorum.işte alet işte rhytmbox otur yaz en basit cihaz bile güzelleşir.adamlar oturmuşlar son teknoloji ekipmanla tek tek uğraşaraktan kitleri sesleri ayarlamışlar cihaza yüklemişler.korg dediğimiz şeyin içine kıytırık iki sample atıp bi reverb vermeyle ses yaptım oluyor.beyler bi aklı başa alıp ööle konuşalım.rolandın yapmış olduğu bu sürpriz çıkış tokat gibi patlamıştır diğer markaların suratlarında.inşallah geriside gümbür gümbür gelecektir...

Çok güzel olmuş arkadaşım.Yalnız çiftetelli başlarken daha ben bir trombon, sax tarzı bir ses bekledim :) Alışkanlık galiba.Eline sağlık ;)

eline sağlık kardeşim her yönden çok başarılı...

birde rahatsız olduğum birşey var;
niye herşeyi korgla karşılaştırma gereği duyuluyor hiç anlamıyorum.işte alet işte rhytmbox otur yaz en basit cihaz bile güzelleşir.adamlar oturmuşlar son teknoloji ekipmanla tek tek uğraşaraktan kitleri sesleri ayarlamışlar cihaza yüklemişler.korg dediğimiz şeyin içine kıytırık iki sample atıp bi reverb vermeyle ses yaptım oluyor.beyler bi aklı başa alıp ööle konuşalım.rolandın yapmış olduğu bu sürpriz çıkış tokat gibi patlamıştır diğer markaların suratlarında.inşallah geriside gümbür gümbür gelecektir...

sizi kutluyorum hocam aynı dusuncedeyım sızle...sızın gıbı duyarlı muzısyenlere ıhtıyac var bu ulkede...

Güzel demo olmuş paylaşım için teşekkürler.