• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cıftetellı bk5 fth

Cevap: cıftetellı bk5 fth

Fatih arkadasim seni tebrik ediyorum demolarini zevkle dinliyorum soylenecek cok sey var ama soylemiyorum.biz tutturmusuz benim korgum senin rolandini dover benim orgta su sample var senin orgta yok hele su zurna tartismalari beni bitiriyor.aslinda bu tartismalar cok komik.kim hangi marka klavyeyi kullaniyorsa onu ovuyor digerlerini karaliyor.halbuki cihaz kiyaslarken fiat performans iliskisini goz onunde bulundurmak lazim.bk5 aldigim icin cok mutluyum en onemli olan bu mutlu olmak.darisi mutlu olamayanlarin basina

herhalde yaptığım yorumda ne demek istediğimi anlayamayanlar olmuş.zurnayı sevmek sevmemek kişiye özgü birşey.düğün yapanlar doğu halayını sax lamı çalacaklar acaba.türkiye şartlarında orglarda kaliteli zurna sesi gerekli bence.bu güne kadar kullandığım rolandlarda evet ritimler çok sıkıcıydı.gw8 e kadar rolandlardan bahsediyorum.bk5 or'u dinlediğimde ise korg ritimlerine yakın olduğunu söyledim.bunu korgu kayırmak için söylemedim.zaten org işini bıraktım geçen sene.yazımı okuyanlar birazcık beyinlerini kullansalar anlatmak istediğimi zaten anlarlardı.ama her zamanki gibi olayı provake edip korg roland yarışı yaptığımı söylemişler.burda tekrar belirteyim.yazdığım yazıda bk5 in çok başarılı olduğunu,ses konusunda ve ritim,saund konusunda artık istenen roland seviyesine geldiğini ve şu anda piyasada önde giden korg la yarışabileceğini anlatmaya çalışmıştım.lütfen herkes yazılan yazıları dikkatli okusun.anlayamayanlar sorsun ne demek istediniz diye.saatlerce bıkmadan anlatabilirim...okey.

Fatih kardeşim eline yüreğine sağlık maşallahın var Roland severleri demoya doyurdun sağol varol devamını bekliyoruz süpersinnnn

Fatih kardeşim eline yüreğine sağlık maşallahın var Roland severleri demoya doyurdun sağol varol devamını bekliyoruz süpersinnnn

eyv hocam elımden geldınce aletı kendı nacızane calmamla tanıtmaya calısıyorum..tsk sızlerede bu aletle kısa surede bulusturdunuz ıcın benı...saygılar