• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok acil pa1x ritimlerin yerlerinin düzenlenmesi

kali_cellom

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar yeni pa1x elite aldım fakat ritimler alakasız yerlerde ve çok karışık. Slow. Hareketli. Oyun havası. Halay gibi gruplar halinde düzenlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Iyi günler.

Cevap: Çok acil pa1x ritimlerin yerlerinin düzenlenmesi

Dedeye sahip çıkalım :)

Arkadaşlar yeni pa1x elite aldım fakat ritimler alakasız yerlerde ve çok karışık. Slow. Hareketli. Oyun havası. Halay gibi gruplar halinde düzenlemek istiyorum. Nasıl yapabilirim. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Iyi günler.

Burada açıklamıştım.

Aynı durum yerlerin değişikliğinde de geçerli. ancak çok zaman alır...
Ayrıca ile de aynı işi yaparsınız. Düzenlemelerinizi yaptıktan sonra program üzerinde seti kaydedip orgunuza yüklemeniz gerekiyor...

Teşekkür ederim hocam zahmet oldu

dediklerinizi yaptım , işe yaramayan ir sesin üzerine kayıt ediyordum fakat access denied : eri,şim engellendi yazıyor. dediklerinizi tek tek yaptım ama

dediklerinizi yaptım , işe yaramayan ir sesin üzerine kayıt ediyordum fakat access denied : eri,şim engellendi yazıyor. dediklerinizi tek tek yaptım ama

Fabrika seslerinin üzerine ya da emo board gibi her hangi bir exboard reminiz var da ondaki seslerin üzerine kaydetmeye çalışıyorsanız kabul etmez...

Disk bölümünde iken yukarıdaki tırnaktan unprodect i tıkla. yani hdd yi yazmaya karşı aç .

teşekkür ederim bi de bunları deneyim