• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil yamaha or700 V2 arıyorum

sezon yaklaştı tek neden o.aralık,ocak,şubat ayında bu işleri bitirmek lazım.bir de güven meselesi.trinnkkk mangırı avcuna saysaydın 100tl.daha ucuza alırdın belki.ben de şahsen trinnnk çalışıyorum.bu pazarlık şansımı daha çok artırıyor.şuan org için benim kenarda nakit pusuda bekliyorum.flaş bir aleti kelepir yakaladın mı şak işi bitiririm.benim acalemin olmaması ve nakit sorunum olmadığından avantajım var tabiii.sana hayırlı alışverişler dostum,panik yok ilanları izlemeye devam...saygılar.....

trrrrinnnnk mangır,,!! olayına katılıyorum abi...aynen öyle.. bizimde eksikliğimiz burada zaten.

alt tarafı bir org ne farkeder 150 200 fazla eksik ben benim or700 ü çizik yoktu yanında 150 liralık çantası ve 2gb lik usb ve çiftli ayakla beraber 1800 e verdiydim amaç işimiz görülsün

aynennn yunusçum olayı kaptın.acelen yoksa şimdiden kenara ufak ufak at.seneye 2 tane v2 alırsın.seneye yamaha,korg ve rolandın yeni ürünler piyasaya süreceğini tahmin ediyorum.ne bileyim en azından v3 olur mp3 çalar v4 olur proğram arası çay kahve yapar,belli mi olur he he heeee...sen yamahayı seçtiğinden inşallah seneye tyros 2 sahibi olursun.3 demiyorum araba fiatı.1 pek tutulmadı,geçenlerde bir arkadaş2000 e satamadı galiba sitemizden.saygılar....

haklısın piyanist kardeşim.gerektiği zaman da 3 e 5 e bakmamak lazım tabiii.....

alt tarafı bir org ne farkeder 150 200 fazla eksik ben benim or700 ü çizik yoktu yanında 150 liralık çantası ve 2gb lik usb ve çiftli ayakla beraber 1800 e verdiydim amaç işimiz görülsün

öyle bitanede bize bulsanda bizimde işimiz görülsün be kardeş ..?keşke herkes senin gibi düşünse .:):)

asagidaki linki tikla omer aktas ismi telefonla fiat sor cok ucuz satiyor diyorlar

fiat listelrine bakma sayfa yeni yapiliyormus.

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 gün önce doremusicten aldım v2 çok güzel alet memnunum.Az kalsın fiyatları aynı oldugu ıcın pa500 alcaktım kı sıteden üstadlarımız yönlendirdi beni :) umarım temız bi alet bulup alırsın

hayırlı olsun...:):)çok çok iyi yapmışsınız ... bende uzun zamandır bu orgu takip ediyordum şimdi alcam kısmet olursa bakalım işte nasip.

Cevap: çok acil yamaha or700 V2 arıyorum

arkadaşlar ikinci aletlerinizi 2200 tlden aşağı vermeyin piyasayı koruyun aletede yazık olmasın yamahayı destekleyenlerede :)