• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok Acil yardım arkadaşlar korg pa80 kartım kilendi açamıyorum...

Cevap: Çok Acil yardım arkadaşlar korg pa80 kartım kilendi açamıyorum...

yarın derken hangi gün abi :)

Kardeş bazı manager programları sorunlu oluyor.Ona çok dikkat et, yeni card manager indir sıkıştırılmış dosyayı aç masa üstüne çıkar sonra pc yi resetle daha sonra diskete ordan da orga ok oda olmazsa burdan yaz elimden geleni yaparım sana kardeşim ama inşallah kartının flash ına zarar vermemişsindir mesela kayıt falan yaparken kartı çıkarıp sokmak gibi birşey yaptısan o zaman kartın flas hı mort olur ok gerekirse cep yaz sana yardımcı olmaya çalışayım .

arkadaşlar mce programının bazi sistem gereksimleri vardır her pc ye kart okuyucu taksanda mce programını yuklesende karta mudahale edemıyosun program hata veriip kapanıyo

mesela bildiğim kadarıyla intel işlemcili 512 ram altı pclere uyuyo program 1gb lik ram olunca program hata veriyo bilginiz olsun sonra bu program bozuk yuklenmedi polemiğine girip başka yerden programı indiriyim kuruyim demekle çözüme varamıyosunuz bu yazım belkı çoğu arkadaşa faydalı olur

Kardeş bazı manager programları sorunlu oluyor.Ona çok dikkat et, yeni card manager indir sıkıştırılmış dosyayı aç masa üstüne çıkar sonra pc yi resetle daha sonra diskete ordan da orga ok oda olmazsa burdan yaz elimden geleni yaparım sana kardeşim ama inşallah kartının flash ına zarar vermemişsindir mesela kayıt falan yaparken kartı çıkarıp sokmak gibi birşey yaptısan o zaman kartın flas hı mort olur ok gerekirse cep yaz sana yardımcı olmaya çalışayım .

üstad bu güzel düşüncen ilgin alakan için çok teşekkür ederim üstadım.kart olayına gelecek olursak kadir kardeşim halletti (piyanist477) nikli arkadaşım yani. türkay abi allah senden de kadir kardeşimde razı olsun saygılarımla üstadlar...cansinan_24

arkadaşlar bende de pa60 var kartıma yeni , set yüklemesi yapamıyorum. kartımı org görüyor çalışıyor. fakat pc ye takınca mce prog. kartı görmüyor. orgdan da card manager ile format atamıyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar CARDMANAGER kartı formatlamaz kilitlide olsa siler Cansinan yazmış 14.20 çıkıyor 16 MB kartların zaten kullanılır alanı okadardır buda kartın silindiğini gösterir yani kartı silmiş ve sıfırlamış. Karta tekrar dan BACKUP yüklemesi gerekirdi bunuda yapamamış sonra 20 tl ye halletmiş. keşke konuyu daha evvel görseydim. neyse sorun hallolmuş kolay gelsin Saygılarımla,

Arkadaşlar CARDMANAGER kartı formatlamaz kilitlide olsa siler Cansinan yazmış 14.20 çıkıyor 16 MB kartların zaten kullanılır alanı okadardır buda kartın silindiğini gösterir yani kartı silmiş ve sıfırlamış. Karta tekrar dan BACKUP yüklemesi gerekirdi bunuda yapamamış sonra 20 tl ye halletmiş. keşke konuyu daha evvel görseydim. neyse sorun hallolmuş kolay gelsin Saygılarımla,

üstad sağol ilgilendiğin için ben backup yüklemesini denedim ama olmadı 20 tl ye hal oldu ma ben o kunuları aştım artık kendim haledebiliyorum artık laptop aldım pcı girişli onunla çözüyorum artık ilgin için sağol üstadım saygılarımla muzaffer abicim...

iyi gunler pa 80 ne carda sesler yukluyordum 8 dski taktkm kabul etmedi . sonra bi kac kez daha denedim olmadı baska ritim yukelemk istedim cıkıs yaptım sonra diskete sırasıyla 11 adet dosyayı attım menu tusunda girdigımde card yazısı silinik cıkıyor acaba ne olmus olabilir nasıl cozerim sorunu yardımınızı bekliyorum..
tesekkur ederim orgta usb emiletör var flopy yok
orgu komple formatladım yine aynı

iyi gunler pa 80 ne carda sesler yukluyordum 8 dski taktkm kabul etmedi . sonra bi kac kez daha denedim olmadı baska ritim yukelemk istedim cıkıs yaptım sonra diskete sırasıyla 11 adet dosyayı attım menu tusunda girdigımde card yazısı silinik cıkıyor acaba ne olmus olabilir nasıl cozerim sorunu yardımınızı bekliyorum..
tesekkur ederim orgta usb emiletör var flopy yok
orgu komple formatladım yine ayn