• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cok acil yardım..org tavsıyenız?

mehmetemreyılmaz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
flstudıo
merhaba degerlı muzısyen ustadlar... ısmım emre bolu dan yenı aranıza katıldım.fl studıo nun tum serılerını kanusturacak sekılde yetısmıs bırıyım fakat bı org almak ıstıorum kullandıgım program ıtıbarı ıle tum seslerı orjınal hale getırıp muzıkler uretıorum ama bana yardımcı olcak bı org gerek sızce nasıl bır org almalıyım pa800 tayros 2 gıbı guclu bı makıne ıstıorum tavsıyelerınız...

Cevap: cok acil yardım..org tavsıyenız?

önce aramıza hoş geldin kardeşim bende boludanım pa800 tartışılmaz tyros da öyle önemli olan bütçe durumun bütçene göre alabildiğinin en iyisini al ence ...

oooo hemserımsınız.. cok sevındım valla .. ya abı ben 4 lıra ayırdım buna.. amacım ne bılıomusun dugun dernek degıl abı.. ben evde muzık yapmamı kolaylastıracak bısı arıorum.. zaten bu orgların yazılımlarının babasının profuyum fakat beste yapmaya soz yazmaya basladım 2 sarkı sattım artık bırz elımı gelıstırmek ve hızlı bı sekılde bır besteyı hayata gecırmek ıstıorum.. derdım cok buyuk abı valla...

Tyroos en son serisini takip et sahip ol.Firmaya ne kadar kızgın ve sinirli de olsam kalite yamahadır. ;)

abı merhaba onerın ıcın cok saol. fakat sole bırsey var. ben org calmaya henuz yenı baslayacagım tayros gercekten dolu ses.. ama pitch bender ılerı gerı oldugu ıcın cok zor olur dıe dusunuyorum bırde dıger ustadlar nevale yanı set sıkıntısı cekersın dıyor benım 4 lıram var tayros 2 ye anca gucum yeter ne yapalım abı bı akıl ver bana.

pa1x pro al

Moderatör tarafında düzenlendi:

800 derim kardes 10 numara alet tabı kullana bılene

Kardeşim madem Fl ile falan uğraşıyorsun ya M3 al yada Triton stud. al derim.
En mantıklısı bu. Sonuçta düğüne gitmeyeceksin, aradığını bu cihazlarda fazlası ile bulursun. SYG.

Kardeşim madem Fl ile falan uğraşıyorsun ya M3 al yada Triton stud. al derim.
En mantıklısı bu. Sonuçta düğüne gitmeyeceksin, aradığını bu cihazlarda fazlası ile bulursun. SYG.

ustam merhaba.. saygılar sunarım.. bu tavsıye ettıgınız orglar ın pa 800 ve tayros 2 den extraları nedır acaba..??:confused: