• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok okunan konular, Anasayfadaki

Şu anda tam olarak düzeltilmiş ve Güncel Konu başlıkları anasayfada daha uzun olarak gözükmektedir. Ben ve Volkan dışında kimse dillendirmedi ama emin olun herkes bizimle aynı fikirdeydi. Böylesi çok daha güzel oldu.

Cevap: Re: Çok okunan konular, Anasayfadaki

Şu anda tam olarak düzeltilmiş ve Güncel Konu başlıkları anasayfada daha uzun olarak gözükmektedir. Ben ve Volkan dışında kimse dillendirmedi ama emin olun herkes bizimle aynı fikirdeydi. Böylesi çok daha güzel oldu.
Demekki, bön,bön :):):):):):):):):) gibi matrağa almalıymışızki , cevap verenler sınıfına dahil olmalıymışız. Zat-i ali lerinizin. Hakikaten şeşi beş mi görmektesiniz. Daha önce olduğu gibi. Şekil kavramında da bayağı bir yol katettirdiniz ! :) Maaşallah bravo. Ne değiştiki bunca uğraşınız sonunda. 1-2 milim. Haklısınız ben desem olmazdı ! Güncel konuların satırları bazıları noktalı bitmeseydi haklıydınız. Ama hala tatmin değil, nispeten ciddiye alındığınızı zannedip uyaroğlu pozisyonlarındasınız.

Özür diliyorum. Chordsolo'yu yönetici olarak gördüm ancak ICNEMIC'i kaçırmışım. Konu ile ilgili toplam 5 kişiyiz ama 5555 kişinin hislerine tercüman olduğumuzu söyleyebilirim. :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri