• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok şükür SX3000'ni aldım sizce nasıl bir seçim ?

• Konbuyu başlatan DEHA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K

DEHA

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron SX3000
Değerli arkadaşlar aylardır yaptığım araştırmalar sonunda Ketron SX3000 ni almış bulunmaktayım sıfır kapalı kutu şu anda evde açılıp kurulmayı bekliyor. Sizce SX3000 nasıl bir seçim. Yani artık ne derseniz diyin aleti aldım ama yinede görüşlerinize ihtiyacım var ? Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Çok şükür SX3000'ni aldım sizce nasıl bir seçim ?

kardes ılk once hayrlı olsun inş. sx3000 kullanmadım ama vıdeolarını gordm ıns memnun kalırsın guzl alet bndede or700 v2plus var

ritm yazmayı biliyorsan süper bi seçim,kaya gibi cihazdır ketron asla yarı yolda bırakmaz,benim gibi pasaklı bi adamın elinde bile 6 yıl hiç arızasız dayandı,kaç kere arabanın arka koltundan düştü artı üzerine tam tuşlara sehbadan hoparlör düştü,sağolsun gençler subbass ların kablolarını sökmeden taşımaya çalışmışlar ve sehpadaki kabin baam,bir tek tuşu kırılmış ve nasıl denir orgun şasesi kaymıştı,ama ne tamir istedi ne başka bişey 6 yıl çok ekmeğini yedim,çantası bile yoktu vardı ama bana angarya geliyordu çantaya sok çıkar,üzerinde denenebilecek tüm dayanıklılık testleri yapıldı desem yalan olmaz vesselam taş gibi cihazdır her yönüyle,özellikle seslerini acayip arıyorum,şimdi düğünden geldim pa 800 ile yaptık düğünü ritm ler iyi ama sesler tatmin etmedi hiç ketronun seslerini çok aradım çok.

öncelikle cihazın hayırlı olsun güle güle kullan,ben bu cihazı yakından inceleyip denedim,tuşesi korguda yamahayıda geride bırakır,çünkü tuşlar çift taraftan yaylı çok esnek parmakları yormuyor,ayrıyetden tuşların arkasına toz keçesi koymuş(benim için önemli bir ayrıntı)kullanım şartlarından dolayı kolay kolay arıza yapacak bir alet değil,kötü tarafı pichbend i biraz sert yamahaya göre,alışması biraz zaman alır.sesler,ritim ve sound bir harika......bence çok isabetli bir seçim olmuş...imkanım olsa hemen alırım....

Selâm.

Bence sınıf atladınız.Fiyat/perfomans oranı en iyi cihaz bence.Malzeme kalitesine zaten lâf yok.İnanın , bende "Audya" var ; "SX3000"deki malzeme kalitesi "Audya"da yok.

Yeni cihazınız hayırlı olsun...

Hayırlı Uğurlu Olsun...Güle Güle Kullan...

sağolun çok teşekkürler.

hayırlı olsun...ketron taş gibi cihazdır hele ki kasası çok sağlam.sx3000 i çok beğeniyorum ama disketli oluşu bir zamanlar beni soğutan neden olmuştu...çünki artık teknoloiji çok gelişti klavyelerde flash ve sd kart kullanılıyor...ama bütün bunlara rağmen sx3000 parasının karşılığını fazlasıyla verir.aleti sıfır almışsınız.fiyatı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim,saygılar...

Darısı başıma inşallah süper bi seçim oldugunu düşünüyorum her yönüyle beğendiğim bi cihaz özellikle tuşesi...Malzeme kalitesi ve soundundan bahsetmeye gerek duymuyorum...hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

hayirli ugurlu olsun

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri