• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok şükür SX3000'ni aldım sizce nasıl bir seçim ?

• Konbuyu başlatan DEHA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K
Cevap: Çok şükür SX3000'ni aldım sizce nasıl bir seçim ?

Hayırlı olsun alet kendisi sunduğu özellikler açısından çok iyi fakat kullanıcı seçiyor malesef kendisini anlayacak özelliklerini çözebilecek kullanıcılar gerekiyor yoksa durum vahim .İnşallah kullanabilirsin işi biliyorsan sx3000 den memnun kalırsın yoksa iş kötü:)

ben sadece eksilerini söyliyeyim.phaser efekti yok.ritimleri disketten yüllemek zorundasın.mp3 çaldıramazsın. amaa ritim yazmayı biliyorsan üzerinde de plus4 yüklü ise artık hiç bir şeye gerek yok bir de patern ram taktırırsın,torunlarına miras bırakırsın:)

ben sadece eksilerini söyliyeyim.phaser efekti yok.ritimleri disketten yüllemek zorundasın.mp3 çaldıramazsın. amaa ritim yazmayı biliyorsan üzerinde de plus4 yüklü ise artık hiç bir şeye gerek yok bir de patern ram taktırırsın,torunlarına miras bırakırsın:)

Ritimleri bilgisayardan kabloyla veya usb den yükleyebiliyorum ben:) diskette neymiş?

arkadaşlar sağolun. Evvela fiyatını soran arkadaşa bilgi vereyim xs3000 ler 13000 eurodur yani 3000 tl ye geliyor bende 3000 tl ye aldım ramsız aldım 45-50 adet ritim yükledim. disketli değil usb lidir. Aldığım zaman disket sürücüsü yerine usb taktırdım. plus 4 yüklü sesler ve saund süper. Aleti keşfediyorum yavaş yavaş tuşları biraz sert olduğu için parmaklarım yoruldu ama normaldir çünkü ilk heves ile günde aralıksız 4-5 saat çalıyorum :)

sayın arkadaşlar bunlar nasıl yorum bende sx3000 alıcam ))

Hayırlı olsun güzel alet eskitemezsin ritim ram taktırdın mı? Kullanılan ritim sayısı artar ritim sıkıntın olmaz