• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cubase İle Demo Yapımı ve Yapılan Demolara Efekt Uygulamaları

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Sorular üzerine audio cubase kanallarına uygulanan efektlendirmeler ve kayıtlar için gerekli donanım hakkında bir video hazırladım.
Ayrıca daha evvel hazırladığım videoyu da buraya alarak diğer konuyu kapadım.
Aradaki bir bölümde ses biraz az gelmiş,kusura bakmayın ayarlayamadım...
selamlar

[ame=http://www.metacafe.com/watch/3553393/cubase_le_audio_kayit/]CUBASE İLE AUDIO KAYIT - Video[/ame]

[ame=http://www.metacafe.com/watch/4079628/cubase_demolar_na_efekt_uygulamalar/]Cubase Demolarına Efekt Uygulamaları - Video[/ame]

diğerleri;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Slm her zaman biz muzisyenlerin yaninda olan trakya muzige bu video katkinizdan oturu minnettarim ben daha yeni yeni cubase ye gectim biraz acemiyim sizlerden kayit hakkinda programi nasil kullanmam gerekir bilgi istiycem yardimlarinizi beklerim saygilar

Slm her zaman biz muzisyenlerin yaninda olan trakya muzige bu video katkinizdan oturu minnettarim ben daha yeni yeni cubase ye gectim biraz acemiyim sizlerden kayit hakkinda programi nasil kullanmam gerekir bilgi istiycem yardimlarinizi beklerim saygilar

birinci videoyu seyrettiniz mi dostum?

1 . videodaki çalışmada bir hata var sn chord solo dikkatinizden kaçtı galiba

alt yapı çalarken şan kanalını açtığınızda altyapının sesinide şan kanalına kayıta alıyorsunuz

alt yapı çalarken şan kanalını açtığınızda altyapının sesinide şan kanalına kayıta alıyorsunuz

diğer türlü de süper screen recorder a ses gitmiyordu hocam.screen i kaydettiğim için hem mikrofon sesi,hem de cubase sesini almak istedim,anlatımın selameti açısından:)

diğer türlü de süper screen recorder a ses gitmiyordu hocam.screen i kaydettiğim için hem mikrofon sesi,hem de cubase sesini almak istedim,anlatımın selameti açısından:)

tmm dır o zaman, sustum.... biliyo gibi konuşuyom işte :))