• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DamarımdA KanımsıN (Orjinal Remix Enst)

Çilekeş_52

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar ZARA nın DAMARIMDA KANIMSIN Şarkısının
Orjinal Enstrumental Remix sini sizlerle paylaşıyorum Umarım Beğenirsiniz Buyurunuz

Önce Dinle Sonra İndir

http://www25.zippyshare.com/v/69896674/file.html

Güle Güle Dinleyiniz
Teşekkür & Yorumları Eksik Etmeyelim

Moderatör tarafında düzenlendi:
*Arkadaşlar DAMARIMDA KANIMSIN Şarkısının Orjinal Enstrumental Remix sini Buldum & Sizlerle Paylaşıyorum Umarım Beğenirsiniz Ve Emeğe Saygıyı Gösterirsiniz Buyurunuz*

*Önce Dinle Sonra İndir*

zSHARE - DAMARIMDA KANIMSIN _Enst_.mp3

*Emeğe Saygı*

*Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayın*
Unutmayınki Edeceğiniz Her Teşekkür Yazacağınız Her Yorum Paylaşımların Devamını İsterim Demektir
Eğer Teşekkür & Yorum Yazılmazsa Paylaşım Yapma Sen Beğenmiyoruz Demektir Karar Sizin

selam kardes senden bir rica yazmis oldugun yazilari cocuk parkina dönüstürme gözümüzü aliyor hic görülmemis bir sey,saygilar

selam kardes senden bir rica yazmis oldugun yazilari cocuk parkina dönüstürme gözümüzü aliyor hic görülmemis bir sey,saygilar

Sen Siyahlara Alışmışsın Renk Ne Kadar Hoş Bir Bilsen Ben Senin Gibi Değilim Siyahlardan Bıktım O Yüzden Değişik Renkleri Tercih Ederim
AYRICA DAHA ÖNCE YAPTIĞIM 5 PAYLAŞIMDA YORUM & TEŞEKKÜR OLMADI PEK BUNDADA OLMAZSA DEMEKKİ PAYLAŞIMLARIM SEVİLMİYOR & SENDE RENKLERDEN KURTULURSUN

Moderatör tarafında düzenlendi:
eyvallah sağolasın çilekeşş.saygılar....

emeğine sağlık teşekkürler

Cevap: DamarımdA KanımsıN (Orjinal Remix Enst)

Arkadaşlar Link Yenilenmiştir

Cevap: DamarımdA KanımsıN (Orjinal Remix Enst)

teşekküler...