• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr Ankara görüşlerim .

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 7K
Cevap: Dante tr Ankara görüşlerim .

Slm.Dante tr nin demolarını, Dante tr facebook.youtube,Yada MEDELİ DANTE TR,sitemizden videolu dinleyebilirsiniz.Not:Laptop veya pc nize güzel bir seslendirme bağlarsanız daha iyi netice alırsınız.Laptop ve pc hoparlör leri iyi netice vermez ve sizi yanıltabilir.Canlı olarak dinlemek isteyen görmek isteyen olursa,Hangi ilde olduğunu belirtirse o bölgedeki bayimize sizi yönlendire bilir,Her türlü sorularınıza cevap verebiliriz .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkür ederim Ramazan hocam. Youtube facebook dantetr.com.tr vb tüm demoları dinledim. Ayrıca müzik alışverişlerimi yaptığım major ve pan müzik mağazalarında uzun uzun deneme fırsatım da oldu. İlk fırsatta tekrar gidip bakacağım hatta almayı ciddi ciddi düşünüyorum. Fakat sanki ses ve ritimlerde bir ayar eksik gibi sanki tesisata bağlanınca daha tok gelecek gibi bir hisse kapıldım. Bu yüzden sordum canlı dinleme imkanı olur mu diye. Bir de eşimin arkasında çalıyorum ve onun bir korg kulak alışkanlığı var. Onu danteye ikna edebilmek ve gerçekten iyi olduğunu gösterebilmek için canlı dinlemeye ihtiyacım var. yoksa 3500 tl verip pa600qt almak durumunda kalacağım. Cevaplar için çok teşekkür ederim.

Herkese merhaba.Çok önemli bir yorum yapmak istiyorum.Türkiye için bu çalışma güzel güzelde: Hala tanıtımlar cep telefonu ile müziksevdalıları tarafından çekilip yayınlanıyor.Bu tanıtımları yapan ilgililer düzgün kameralar ile yapıp ses bağlantılarınıda mikser üzerinden dinletseler hem daha ciddi olacak hem ne olduğu daha belli olacaktır.Ayrıca sesleri HAM olarak tanıtıyorlar.Bence buda yanlış neden HAM sesleri ancak aranjörler anlar.Kullanıcıların çoğu anlamaz.çünkü müzisyenler hertürlü tesisata bağladıkları için malum klavye üstünde bol efekti severler.Dikkat edin Korg bunun farkında ve uyanıkça hareket ediyor efektli sesler ve drumlar ile satış grafiği hep yukarıdadır.Anlatacak çok şey var......Lütfen ilgililer bu yazdıklarımı dikkate alın.

Teşekkür ederim Ramazan hocam. Youtube facebook dantetr.com.tr vb tüm demoları dinledim. Ayrıca müzik alışverişlerimi yaptığım major ve pan müzik mağazalarında uzun uzun deneme fırsatım da oldu. İlk fırsatta tekrar gidip bakacağım hatta almayı ciddi ciddi düşünüyorum. Fakat sanki ses ve ritimlerde bir ayar eksik gibi sanki tesisata bağlanınca daha tok gelecek gibi bir hisse kapıldım. Bu yüzden sordum canlı dinleme imkanı olur mu diye. Bir de eşimin arkasında çalıyorum ve onun bir korg kulak alışkanlığı var. Onu danteye ikna edebilmek ve gerçekten iyi olduğunu gösterebilmek için canlı dinlemeye ihtiyacım var. yoksa 3500 tl verip pa600qt almak durumunda kalacağım. Cevaplar için çok teşekkür ederim. [/QUOTE

Slm.Tabıkı chazı dınlemeden karar veremezsın.Ses ve rıtım konusunda sana her türlü yardımı yapmaya ve görüşlerini itina ile dinlemeye özen göstereceğiz.Ritim eksiğin olursa yapman gereken tek şey,İstediğin ritmi mp3 olarak çekip siteye koyup bize ulaştırman yeterlidir.Ritim güncellemelerinde ritimin hazırlanıp ücretsiz olarak siteye koyulacaktır.Bende eşimle beraber program yapıyorum,Eşim dante tr den çok memnun.Tesisattaki neticesini merak edersen sadece tesisata bağla neticeyi canlı dinle derim.Efekler zaten fazlasıyla yeterli.Hahırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bügün dante tr ankaradaydı bende gittim incelemeye . Alet gerçekten parasının çok üstünde bir performans sergiliyor ekran kalitesi 10 / 10 alır , sesler ritimler olsun yine fiyatına göre gerçekten çok iyi . Mainboarda entegre yani donanımsal bir lesni var istediğiniz şekilde çok pratik lesni veriyosunuz . Drum kitler çok başarılı,drum lar olsun perküsyonlar olsun tane tane duyacağınız bir şekile çıkıyor . Kendi hoparlörleri hifi kalitesinde + çok güçlü bir sesi var ayrıca tuaf bir şekilde hoparlörlerden çok geniş bir ses çıkıyor ses yayılımı çok geniş yani tıpkı bir tesisat gibi . Ayrıca ramazan bey her hafta ritim güncelleştirmesi ayriyeten bireysel istediğimiz ritimlerin 1 hafta içinde yayınlanacağını belirtti . 2000 tl nin altında bir satış fiyatı var . Uzun lafın kısası alet fiyat olarak sergilediği performans olağan üstünde ritim editörü olsun voice editörü olsun full kullanıma açık legato portamento işlemleri yapılabiliyor . Ve adamlar bizler için gitmiş çine okadar emek vermişler ve halada veriyorlar Dante tr bizden biri yani :) Ve bu klavye çıktıktan sonra çoğu markanın kıyameti olacak . Ramazan kaynak beye ve ekibe burdan çok teşekkür ediyorum . Sizlerle gurur duyuyorum
Yanlış bilgi veriyorsun,düzeltelim.bu aletin voice editöründe legatolu efekt yok!yanılmıyorsam 9 yada 10adet efekt var,bunlardan 4tanesi koro,fedbek,flang,2 tane rotary,2 tane delay var!ve bu efektlerde diğer markalardaki kadar etkin ve coşkun değil.reveb efektlerde ise room hall ve plate var.eksik yazdıysam tamamlayın saygılarımla.

Bügün dante tr ankaradaydı bende gittim incelemeye . Alet gerçekten parasının çok üstünde bir performans sergiliyor ekran kalitesi 10 / 10 alır , sesler ritimler olsun yine fiyatına göre gerçekten çok iyi . Mainboarda entegre yani donanımsal bir lesni var istediğiniz şekilde çok pratik lesni veriyosunuz . Drum kitler çok başarılı,drum lar olsun perküsyonlar olsun tane tane duyacağınız bir şekile çıkıyor . Kendi hoparlörleri hifi kalitesinde + çok güçlü bir sesi var ayrıca tuaf bir şekilde hoparlörlerden çok geniş bir ses çıkıyor ses yayılımı çok geniş yani tıpkı bir tesisat gibi . Ayrıca ramazan bey her hafta ritim güncelleştirmesi ayriyeten bireysel istediğimiz ritimlerin 1 hafta içinde yayınlanacağını belirtti . 2000 tl nin altında bir satış fiyatı var . Uzun lafın kısası alet fiyat olarak sergilediği performans olağan üstünde ritim editörü olsun voice editörü olsun full kullanıma açık legato portamento işlemleri yapılabiliyor . Ve adamlar bizler için gitmiş çine okadar emek vermişler ve halada veriyorlar Dante tr bizden biri yani :) Ve bu klavye çıktıktan sonra çoğu markanın kıyameti olacak . Ramazan kaynak beye ve ekibe burdan çok teşekkür ediyorum . Sizlerle gurur duyuyorum
portamentoyu bılmıyorum ama legato ıcın yok demıslerdı
eger varsa sonradan mı eklendı yazlılmsal olarak ?
dantenın gelısmelerını hayretle ızlemekteyım
bu hızla gıderse ilerde baya ses getırecek
kullananlara imrendım şimdi .....