• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr bartın cıftetellısı

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm.DANTE TR BARTIN CIFTETELLISI...Bartın cıftetellısını kendi yörem olmadığı ıcın fazla bilmiyorum.Ama elimden geldiği kadar çalmaya çalıştım.Kusurum varsa affola.:)

Ekli dosyalar

• BARTIN CIFTETELLISI.mp3
    2.1 MB · Görülen: 434
Cevap: Dante tr bartın cıftetellısı

Eline sağlık hocam güzel olmuş.

Slm.DANTE TR BARTIN CIFTETELLISI...Bartın cıftetellısını kendi yörem olmadığı ıcın fazla bilmiyorum.Ama elimden geldiği kadar çalmaya çalıştım.Kusurum varsa affola.:)
bir bartınlı olarak teşekkür ederim yanlız 2-4 ritim seçiminiz yanlış bu daha çok osman aga ritimi eger daha sade darbukalı ritim seç seydiniz tam oturacaktı yinede elinize sağlık güzel olmuş

bir bartınlı olarak teşekkür ederim yanlız 2-4 ritim seçiminiz yanlış bu daha çok osman aga ritimi eger daha sade darbukalı ritim seç seydiniz tam oturacaktı yinede elinize sağlık güzel olmuş

Slm.Tabiki bir bartınlı gibi çalamam,Ritmi tam olarak bilemediğim için elimden geldiğince çalmaya çalıştım.Peki sizin o yörenin ritmini nasıl ve nerden bulabilirim?Yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler ellerine sağlık