• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR Biz Kullanıcılara Hayırlı-Uğurlu Olsun

• Konbuyu başlatan retyum
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 8K

retyum

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
BK5
Dante TR Biz Kullanıcılara Hayırlı-Uğurlu Olsun.Allah Sahiplerine , emek harcayanlarına bol kazançlar getirsin , mahçup etmesin.Herşeyin yerlisi diyoruz hadi piyanist arkadaşlar-abiler klavyenin de yerlisini kullanalım.Her ne kadar Çinde üretilsede Emek harcayanlar ve Proje Türk projesi.

Cevap: Dante TR Biz Kullanıcılara Hayırlı-Uğurlu Olsun

İlk alanlardan olacağım inşallah.

aynen ben almayı düşünüyorum inşallah hayırlısı olsun

SLM:Arkadaşlar ben MEDELİ DANTE TR Modelinin sorumlusu Ramazan:Siz değerli müzisyen arkadaşlarımla şunu paylaşmadan geçemiyeceğim.Bugün IRAK tan müşteriler geldi aleti dinlediler ve alet şu an piyasada olmamasına rağmen DEMO aletten yola çıkarak 20 ad sipariş verdiler.Sadece şirkette öylesine yk halay çalıyordum aletin SAUND'unu duyduk geldik dediler.İnşallah siz değerli arkadaşlarımda beğenirsiniz...Bizim üstünde çalışmış olduğumuz aletin türk seslerini çok beyendiler ve diyer aletlerden daha iyi ses neticesinin olduğunu söylediler.Bir önceki yazışmamda yazmıştım MEDELİ DEN Böyle bir SAUND bende beklemiyordum IRAK lılar bile şok oldular.Hayırlı akşamlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Artık demolar gelse çok güzel olucak...

SLM:Arkadaşlar ben MEDELİ DANTE TR Resmi sorumlusu ramazan bey:Siz değerli müzisyen arkadaşlarımla şunu paylaşmadan geçemiyeceğim.Bugün IRAK tan müşteriler geldi aleti dinlediler ve alet şu an piyasada olmamasına ramen DEMO aletten yola çıkarak 20 ad sipariş verdiler.Sadece şirkette öylesine yk halay çalıyordum aletin SAUND tunu duyduk geldik dediler.İnşallah siz değerli arkadaşlarımda beğenirsiniz...Bizim yapmış olduğumuz aletin türk seslerini çok beyendiler ve diyer aletlerden daha iyi ses neticesinin olduğunu söylediler.Geçenki yazışmamda yazmıştım MEDELİ DEN Böyle bir SAUND bende beklemiyordum IRAK lılar bile şok oldular.Hayırlı akşamlar...

Ramazan Bey daha alet çıkmadan sayıyı tüketmeyelim de :D Öyle çok reklam yapma bakem bize kalmicak sona :D

SLM:Arkadaşlar ben MEDELİ DANTE TR Resmi sorumlusu ramazan bey:Siz değerli müzisyen arkadaşlarımla şunu paylaşmadan geçemiyeceğim.Bugün IRAK tan müşteriler geldi aleti dinlediler ve alet şu an piyasada olmamasına ramen DEMO aletten yola çıkarak 20 ad sipariş verdiler.Sadece şirkette öylesine yk halay çalıyordum aletin SAUND tunu duyduk geldik dediler.İnşallah siz değerli arkadaşlarımda beğenirsiniz...Bizim yapmış olduğumuz aletin türk seslerini çok beyendiler ve diyer aletlerden daha iyi ses neticesinin olduğunu söylediler.Geçenki yazışmamda yazmıştım MEDELİ DEN Böyle bir SAUND bende beklemiyordum IRAK lılar bile şok oldular.Hayırlı akşamlar...

Kemençe sesleri çok önemli canlı olucakmı?

SLM:Arkadaşlar ben MEDELİ DANTE TR Modelinin sorumlusu Ramazan:Siz değerli müzisyen arkadaşlarımla şunu paylaşmadan geçemiyeceğim.Bugün IRAK tan müşteriler geldi aleti dinlediler ve alet şu an piyasada olmamasına rağmen DEMO aletten yola çıkarak 20 ad sipariş verdiler.Sadece şirkette öylesine yk halay çalıyordum aletin SAUND'unu duyduk geldik dediler.İnşallah siz değerli arkadaşlarımda beğenirsiniz...Bizim üstünde çalışmış olduğumuz aletin türk seslerini çok beyendiler ve diyer aletlerden daha iyi ses neticesinin olduğunu söylediler.Bir önceki yazışmamda yazmıştım MEDELİ DEN Böyle bir SAUND bende beklemiyordum IRAK lılar bile şok oldular.Hayırlı akşamlar...

Sayın Dante Ramazan,

Sound verimliliği tamamen yeni tasarlanan Audio ve Main Board ile alakalı.
Audio Board üzerindeki Çıkış katına kadar yeniden dizayn edildi ve Seslerin bulunduğu Romların kapasitesi 1 Gbit x 2 oldu.Cihaz bir çok parametrik saçmalıktan kurtuldu ve gereken parametrelere kavuştu.
Eeee bir de Imzam gerekiyordu onu da Lesli olarak attım.(senin sayende).

Bayıldım ben o icada :D

Ramazan hocam; Dante tr çekimlerinde bizzat başrolü oynadı. Eline emeğine sağlık. Gerek burdan gerekse çekime katılan bizlerden gelen önerilerin hepsini tek tek çekime uyarladı. Şimdiye kadar gördüğüm en detaylı klavye tanıtımı oldu diyebilirim. Hatta burdan gelen bir öneri doğrultusunda çekim için o gün sıfırdan ritim yazdı. Hiç üşenmeden tüm çekimde tüm detayları anlattı. O sebeple kendisine burdan tekrar teşekkür ederim. Demolar kısa zaman sonra yayınlanacaktır. Sadece biraz sabır...