• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR Biz Kullanıcılara Hayırlı-Uğurlu Olsun

• Konbuyu başlatan retyum
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 8K
Cevap: Dante TR Biz Kullanıcılara Hayırlı-Uğurlu Olsun

masum 83 arkadaşıma katılıyorum awo 56 projesini BASSAM AYOUB yapmıştır . işin aslı roland firmasına yaptırılacaktı ve daha kapsamlıydı.Ama büyük firmalar projeleri hep kısıtladı.Adamcagız kendi aletini yaptı.Şimdi arap dünyasına korg için yazılım yapıyor.
Aynı şey yamaha a 1000 or 700 v1 v2 v2plus sonuçta imkanlar kısmi genişletmeyle sonuca ulaşamadı.Şimdi DANTE TR var. medeli firmasına yaptırıldı.ama ilk proje ve çok başarılı olmuş YAMAHA dünya markası daha dokunmatik aleti yok.mp3 çalan aleti yok.VE alet tamamen TÜRK PROJESİDİR. Lütfen destek olalım.Yalnız birazcık sabır gerekiyor gereken her şey yapılacaktır.2014 senesine DANTE TR DAMGA VURACAK.herşeyin hayırlısıyla diyelim.saygılar...

masum 83 arkadaşıma katılıyorum awo 56 projesini BASSAM AYOUB yapmıştır . işin aslı roland firmasına yaptırılacaktı ve daha kapsamlıydı.Ama büyük firmalar projeleri hep kısıtladı.Adamcagız kendi aletini yaptı.Şimdi arap dünyasına korg için yazılım yapıyor.
Aynı şey yamaha a 1000 or 700 v1 v2 v2plus sonuçta imkanlar kısmi genişletmeyle sonuca ulaşamadı.Şimdi DANTE TR var. medeli firmasına yaptırıldı.ama ilk proje ve çok başarılı olmuş YAMAHA dünya markası daha dokunmatik aleti yok.mp3 çalan aleti yok.VE alet tamamen TÜRK PROJESİDİR. Lütfen destek olalım.Yalnız birazcık sabır gerekiyor gereken her şey yapılacaktır.2014 senesine DANTE TR DAMGA VURACAK.herşeyin hayırlısıyla diyelim.saygılar...

Ufak bir düzeltme:
Yamaha A1000,OR700 v1,v2 ve v2 Plus toplamda yaklaşık 6.000 adet sattı.
Ayrıca,
Medeli satışa sunulacağı gün Yamaha A2000 Modifikasyonları (Plus) tarihe karışacak.
OR700 ve A300 bir süre daha devam edecek ama güncel olan A2000 için final olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun herkese...

Herkese merhabalar ben or700plus kullanicisiyim orgu evde hobi için aldım arasıra düğünler gittim tek bişeyi bana uyması edi zurna trans poz de ses bozuldu ben mi karar sesi okurum şimdi or 700 ü verip Dante tr düşünüyorum bu alttaki sample ler transpoze oluyormuş yoksa ses kalıyorum cevaplarını için şimdiden teşekkürler

illaki sorulmuştur ama kusura bakmayın bu alette mic. girişi bulunuyrmu..

Microfon girisi var ama efekt veremiyorsun

pardon Özür dilerim cevap verilmiş. .

Moderatör tarafında düzenlendi:

30 yildir org caliyorum orga hic mikrofon takmadim ihtiyacda duymadim.kim nicin baglar cok merak ediyorum.yorumumu farkli algilamayin tamamen bilgi amacli soruyorum.bu arada ben pa800 kullacisiyim.

Evde org uzerlnde kayıt yapmak için kullanıyoruz hakan hoca,m bu yüzden istlyoruz