• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

Cevap: Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

1 gb kapalı hafızasımı var dogrumu anladm. Yani türk sesleri ve kitleri 1 gb tutuyor ?
Evet dikkatimden kacmis ...hocalar gerekli duzeltmeyi yapti sagolsunlar..
1 gb lık olanı bundan sonraki dante tr modellerinde can hocam yapar insallah..Allah söyletti

Hayirli Ugurlu Olsun .. Elimdeki Yamaha A1000 Satip Bunu Alacagim İnsallah.

ritimler sesler bana or700 ü anımsatıyor daha ılk dınledıgımde anlamıstım aynı or700 kıtler cok benzıor seslerde

hocam emeklerinizi biliyorum goz ardı edılcek gibi degil güncellemeler felan .. hepsını kullandık saolun :). ama 13 40 ta baslayan roman sugar gold du sanırım adı or700 dekının aynısı be hocam :D

Bu kadar hoca! bir araya geldiniz. Ama hala sonuç yok. Yazıklar olsun size. Bir yerlerden hangi marka olursa olsun hemen tutarsınız topa. Adamlar, bin çeşit mal yapar, orası kusurlu burası kusurlu dersiniz. Önünüzde bir tane mostralık bir mal var, binlerce soruşturmaya rağmen hala piyasaya sürmekten aciz. Demek ki istifade etmesini bilip korkan bir marka. Yoksa çoktan çıkardı rezil olmamak adına. Lütfen yağcilar üstüme gelmesin. Yeni yeni bir şeyler yapmaya çalişmaktadırlar çökmemek adına.

Biraz daha açarsanız, ne anlayıp ne anlamadığımı merak ediyorum.
Eğer yazıyı anladıysam, sizin neyi anlamadığınızı anlar gibiyim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu kadar hoca! bir araya geldiniz. Ama hala sonuç yok. Yazıklar olsun size. Bir yerlerden hangi marka olursa olsun hemen tutarsınız topa. Adamlar, bin çeşit mal yapar, orası kusurlu burası kusurlu dersiniz. Önünüzde bir tane mostralık bir mal var, binlerce soruşturmaya rağmen hala piyasaya sürmekten aciz. Demek ki istifade etmesini bilip korkan bir marka. Yoksa çoktan çıkardı rezil olmamak adına. Lütfen yağcilar üstüme gelmesin. Yeni yeni bir şeyler yapmaya çalişmaktadırlar çökmemek adına.

bise anladiysam arap olmm

ümit abi arkadaş çalışmaları beğenmemiş galiba

bu alette aynı yamaha da olduğu gibi multipad olayı varmı yani yazma ritime eşlik etme start stop olayı

Tebrikler, hayırlı olsun. Ramazan Kaynak' a da teşekkürler. Alet temmuzda geliyor, kim ne derse desin, nasıl bir karalama çalışması yapılırsa yapılsın, bu klavye amacına ulaşacak. Üç kuruş yevmiye aldığımız bu dönemlerde bizlere kaliteli ve güncel ritim ve sample sunan hemde bunu çok uygun bir fiyata sunan bu klavye bizlere ilaç gibi gelecek. Emeği geçen herekese teşekkürler. Bende bu grubun içinde gönüllü olarak bulunacağım...
Saygı ve Sevgilerimle

Murat KOÇ

Can Bey,
Tanıtım için Muğla'ya getirilecek mi Dante TR,

Ayrıca ülkemize özel üretim yaptırılması ve org üzerindeki uğraşlarınız için emeği geçen herkese teşekkürler,