• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

Cevap: Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

emeği geçenlere teşekkürler.

ellerinize sağlık sound temiz ve kaliteli güzel çalışma olmuş or 700 deki ritim zenginlliği bu cihazdada var tebrikler Sayın Can Başar, dr.Salim ve tüm dante çalışanları .emek harcanmış diğer üst markalarla karşılaştıcağımıza verilen emeğe saygı duymak lazım.Ellerinize sağlık A300 ü bile yapılan çalışmalarla çıtasını yükselten bu ekip bizlere düşük maliyetle türk müziği icra etmemizi sağladılar demoda güzel olmuş Saygılar

Acaba kaç adet efek bulunmakda?.3 Adet ses karıştırdık dielim buna yanlızca 1 efekmi verebiliriz yoksa her sese ayrımı demodaki tonlarda efek duyamadık pek.Efekleri çok merak ediyoruz..Aletin ses edit özellikleri ne kadar gelişmiş?

Slm.Alette bırlestırılen her bır sese ayrı ayrı efek verıle bıloyor.Istersenız ekolayzer ayarınıda yapıp user e kıtleyebırırsınız.Oktavları ıle oynayıp bu sekılde da kıtleye bılırsınız.Demoda efek kullanmadık cunku efeksız seslerı yanı orjınal yazılımı sıze sunduk.Efek verılerek calınmış eserlerı sızlere demo olarak sunmaya devam edecegız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm.Alette bırlestırılen her bır sese ayrı ayrı efek verıle bıloyor.Istersenız ekolayzer ayarınıda yapıp user e kıtleyebırırsınız.Oktavları ıle oynayıp bu sekılde da kıtleye bılırsınız.

evet alet güzel ama diyorum kimse alınmasın vede kızmasın tanıtım tatmin edici değil artı düz a 1000 deki taıtımı izlediniz sanırım siz bu aleti satmak istiyorsunuz eyvallah ben alıcam işleyicem ritimde vericem çünkü tecrübem var size sormak istiyorum ya yeni nesil ne yapacak bu tanıtım olmamış daha görsel olmalıydı bence elin adamı süsleye süsleye satıyor biz neden satmayalım bizim kafamız dahaçok çalışıyor üstüne basa basa yazıyorum kimse alınmasın saygılar

Slm.Aletı suslemeye gerek yok.Sesler oldukca kaliteli.Burda siz degerli usta muzisyenlere sadece aletı yeniden sahıs stili olaraktan donatmak kalıyor.Demoda ise bir üst sayfada belirtmiş olduğum gibi sesleri cıplak olarak tanııtık ki insanları efek vererek değilde gercek sesi ile bilgilendirdik.İsteyen aleti aldığı zaman istediği gibi efeklendirip ritimini yazabilir.Değerli üstatlarımızın desteğini bekliyoruz ve emek verecek olan her bir ustaya MEDELİ DANTE TR Olarak terşekkürlerimizi sunuyoruz.Bir bebek doğar ve büyür.Medelide bebekti artık büyüdü cocukluk çağını bitirdi.yetişkin bir delikanlı olmaya başladı.Hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cihazı çok beğendim ama şunuda belirtmeden geçemeyeceğim TANITIM DAHA ALICI OLMASI LAZIM.. sakın yanlış anlaşılmasın bu kadar emek verildikten sonra inanınki bende sizler kadar satılmasını canı gönülden istyiyorum

Slm.Aletı suslemeye gerek yok.Sesler oldukca kaliteli.Burda siz degerli usta muzisyenlere sadece aletı yeniden sahıs stili olaraktan donatmak kalıyor.Demoda ise bir üst sayfada belirtmiş olduğum gibi sesleri cıplak olarak tanııtık ki insanları efek vererek değilde gercek sesi ile bilgilendirdik.İsteyen aleti aldığı zaman istediği gibi efeklendirip ritimini yazabilir.Değerli üstatlarımızın desteğini bekliyoruz ve emek verecek olan her bir ustaya trşekkürlerimi sunuyoruz.Bir bebek doğar ve büyür.Medelide bebekti artık büyüdü cocukluk çağını bitirdi.yetişkin bir delikanlı olmaya başladı.Hayırlı günler.

öncelikle hayırlı uğurlu olsun.inşallah gönlünüzce olur.ben de tanıtımın daha detaylı olmasını isterdim.belki yeni bir çekim yapılacaktır bilmiyorum.mesela yaylılardan 3 ses var galiba. ankara yöresi ritim 1 tane çiftetelli 1 tane ben öyle gördüm.vahde görmedim(vardır muhakkak ben görmedim) 380 ritmin kaçı türk. 700 küsür sesin kaçı türk yani bazı şeyler benim kafamda net değil.ayrıca bir şeyi de öğrenmek istiyorum yeni eklenecek ritimler bk 5 gibi netten indirip usb atıp mı kullancaz yoksa güncellemelerle mi