• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

Cevap: Dante TR genel tanıtım (Ramazan Kaynak)

öyle bir şey varmı sayın salim benim yazılarım hala duruyor okadarda eleştiride yaptım olumlu veya olumsuz insanların her saniyesi bir değildir sanırım şizofrenik bir vaka var ben 12 senedir bu sitedeyim böyle bir şey görmedim pes yani bu arkadaş neden burada kaba saba yazılar yazıyor anlamadım işine geliyorsa aleti alır gelmiyorsa almaz kimsede mal satacağım diyede yalamalık yapmak zorunda değildir bence kusurabakmayın bu arada yine noktalar ile virgülleri kullanmıyorum alışkanlık işte hepinize başarılar bol bol satışlar diliyorum inşallah yüzünüz güler kafanızı takmayın bu modeller heryerde mevcut.....

Be aklı erken kaba saba ne konuşmuşum dile getir. Bu sitenin kuruluşu 12 sene bile değil. Yoksa kaçak köçek bir şeymi var onu bilemem, Aynı üyelerinin tıbbi teşhis koyması gibimi. cahilliğimi mazur görünüz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sayın Dr. Salim ve Can Başar. ChordSolo nickli bir nadide üyeye bu şekilde komuşmanız çok kabaca. Nasıl sessiz kaldı onuda anlamış değilim. (Hiç bir tanışıklığmız olmamasına rağmen) Ben sadece bu müzik, nota konularda yaşıma rağmen yeni yetmeyim. Ama adamcağız her nekadar üsluplu konuştuğuna dair şahitim. Bir şeyler söylüyor, biriniz çift rr kullanarak argolaşıyorsunuz. Ayıptır. Lütfen bu adamada dikkat ediniz Derdi sadece kibarca yanıt almak. Yinede size teşekkür ediyorsa, centilmenliğinden dolayıdır. Öyle, bir şeyler keşfettik, bilmem kaç sene buralara takıldık, biz nelerin koçuyuz vs., lafları bence bir şeyler olduğunuzu sanmanın dik alasıdır. Teknik olarak yapacağınız, illaki kendinizin ekmek parası. Aklınızca başarabileceğinizin yanında (ne malum?) kişileri kırmadan ticaret. Köklü bir memur kökenli olmama rağmen hepsinin ortak yanı budur. Dilediğini sırf altta kalmamak adına söylemek ve yapmak senin değil, etrafınında hakkı olmayıp, asgaride müşterek olmanızdır. Madem satıcısın, beğendirmek zorundasın. Ama bir sürü laga luga duymak istemiyorum. Malumunuz laf ebeliği bana göre değil. Ciddiyet her zaman ön planımda olup, kazanmışımdır.Sizin gibilerle en azından muhattap olmamaya çalışmakla, yoksa ayıkla pirincin taşını, haksızmıyım? Derdin belli sınıf atlamak, Öyle tepeden değil, satıcısın ve çok özür dileyerek kıç yalamak zorundasın. Başka türlü bu insanları önüne koyun sürüsü gibi katarak asla olamaz bilesin. Benim hiçbir menfaatim olmamakla beraber, duyacağım menfi tepkiler çok olacak, ama kulaklarımı tıkamak zorundayım. Kişileri kırmadan mütevazi yönde ilerlemen, sana yakışan bu olacaktır. Genç ve kudretli kardeşim, Neyi biliyorsan ve inanıyorsan onu yapmak senin inisiyatifindedir, bilesin. Bende vurun kahpeye sendromuna uğrayacağımı bile, bile yazdım. Allah sonumuzu hayra yollaya.............Hoşça kalın.............
.

Sayın icnemic,

Chordsolo benim için çok değerli bir arkadaşım ve hep öyle kalacak.
Burada verilen cevap kendisine ama içeriği başka bir firmaya.Lütfen bir daha okuyun.
Bana zarar vermiş bir firmaya.
Bu konudaki yazılarınızı okudum ve size bu güne kadar cevap yazma gereği duymadım çünkü özeleştiri yaptım.Fakat kötü biri olmadığım sonucuna vardım.Ben Atatürkü atam olarak görüyorum ve bu Cumhuriyet dediği gibi ilelelbet yaşayacağına inanıyorum.Bazen istisnalar olur ama kaideyi bozamaz.Bu bir gerçektir.
Bir karar aldım ve bundan sonra çalışmalarımı gizli tutacağım ve hiç kimseyle paylaşmayacağım.Hatta benden çıktığını dahi kimse bilmeyecek.Bu kadar saldırıyı hak etmedim.Bakın,
Chordsolo adlı arkadaşımıza bile yazdığım cevabı kendisi anlamış ve altına teşekkür etmiş fakat siz anlamayıp bana sitemkar bir cevap yazmışsınız.
Bu forum hepimizin ortak buluşma yeri ve genci ve yaşlısı buraya lazım.Siz 58 yaşında görünüyorsunuz ve bana göre aramızdaki deneyimliler kategorisindesiniz.
Siz kendi işinizi yapıyorsunuz ve ben de kendi işimi.Bu iş çok fazla kişiyi beklenti içine sokan
bir iş ve beni açıkça rahatsız ediyor.Siz evlatlarınızı iyi yetiştirmiş olabilirsiniz ve bunun için zaten Allah size mutlaka mükaafatınızı verir fakat ben de evlatlarımı yetiştirdim ve bunun yanında en az 50 insanı yanımda meslek sahibi yaptım.Kibirli olmadım ve bugün beni günde ortalama 20-25 kişi aramasına rağmen aralarında ayrım da yapmıyorum ve her birine ortalama 3-7 dakikamı ayırıyorum.(yardım amaçlı).Bir düşünün bakalım ne kadar zaman ediyor?
Bir yazı yazmıştınız ve arkasından özür gelmişti ve gerçekten de çok sevindim çünkü bu her zaman rastlanan bir şey değil ve çünkü biz millet olarak normalde özür dilemesini bilmiyoruz ama siz dilemiştiniz.Bu beni gerçekten mutlu etmişti.
Chordsolo arkadaşımızı kastetmedim o yazımda sadece ima ettiği firmayı kastettim.Çünkü sırat köprüsü üzerinde beni yarı yolda bıraktılar.
Neyse uzun etmenin anlamı yok lütfen konunun akışını tekrar normale çevirelim ve öyle devam etsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Can BAŞAR abim in her forumdaki yardımsever ve mütevazi tavrına şahidim ve kefilim aynı zamanda Salim'de efendi çok değerli iyi bir insandır.Bence icnemic gereksiz yere konuyu yanlış anlayıp insanları tahrik ediyorsunuz. Çok güzel bir proje yapılmış ve bunun her detayı burada insanların bilgisine sunulmuş. Bize düşende bu güzel insanlara en azından psikolojik olarak destek olmaktır morel vermektir. İlk defa bu kadar ileri gidilmiş bir Türk proje bazlı bir klavye çıkıyor Arkasında duran insanlar çok değerli insanlardır gözümde.Bu klavye çok çok çok kötü bir klavye olsada bir başlangıç bir ar-ge niteliğindedir yılların korg u bile klavyelerinde hatalar yapıyor bir sürü düzeltme yayınlıyorlar en azından buna saygı duymak gerekir. En azından bu bir başlangıç ve proje içinde yer alanlara hatalarını görme ve yeni ufuklar açmada ve yeni şeyler öğrenmelerinde büyük yardımı olacak ve yeni projede hatalar en aza indirilmiş daha Professional bir klavye yapmalarına yardımcı olacaktır.Her hedefin bir basamakları vardır ve önemli olan ilk adımı atmaktır. Bu güzel konuyu tartışma ortamına çeviren icnemic nickli kişiyi esefle kınar ve proje de yer alan değerli üstadlarımıza başarılarının daim olmasını yeni projelerde de bizi böyle heyecanlandırıcı güzel bilgilerle paylaşım yapmalarını dilerim.

saygılarımla.

ritimleri çok güzel aletin tanıtımda çok güzel .ama sesler hiç gerçekçi değil çok yapmacık duruyor . bilmiyorum bu daha geliştirilmemiş halimi ama sesler sample değilde elektronik ses gibi .

verilen emeğe, teşebbüs edilen girşime çok büyük saygı duyuyorum. Ama ben bu tanıtımı beğenmedim, Sayın Ramazan Kaynak beyi tanımıyorum, eleştirimi yanlış anlamasın ama, batuhan ve salim'in evde çekmiş oldukları tamamen makara or700 videosu bile çok daha iyiydi. Bu kadar emek veriyorsunuz bir usb tanıtımı çıtasını bile aşamıyorsunuz sonra burada yerden yere vuruluyorsunuz ben buna üzülüyorum. Bu kadar zaman çalıştınız, Çin'e bile gidip geldiniz bu büyük emeğiniz heba olmasın isterim. Daha düzgün bir tanıtımı hem biz hem de sizin emeğiniz hak ediyor.

Dip not: Haddim olmayarak söylüyorum, klavyeyi bence başka birisi çalsın.

Dr salim in cihazin bazi özellik ve fonksiyonlarini anlatarak ayrica ritim ve sesleri orneklendirdigi bir video daha güzel olur

Cihaz için bir web sitesi hazırlanıyor.

Resmi tanıtım global ve sade yapıldı. Zaten tanıtım, genel bir tanıtım.

Web sitesini tamamladıktan sonra kullanım hakkında, ses ve ritimleer hakkında daha geniş bilgi paylaşımı olacaktır.

Bu arada DantrTR facebook sayfasını da açmış bulunuyorum.

gelişmeleri ve merak ettikleirinizi buradan da öğrenebilirsiniz.

verilen emeğe, teşebbüs edilen girşime çok büyük saygı duyuyorum. Ama ben bu tanıtımı beğenmedim, Sayın Ramazan Kaynak beyi tanımıyorum, eleştirimi yanlış anlamasın ama, batuhan ve salim'in evde çekmiş oldukları tamamen makara or700 videosu bile çok daha iyiydi. Bu kadar emek veriyorsunuz bir usb tanıtımı çıtasını bile aşamıyorsunuz sonra burada yerden yere vuruluyorsunuz ben buna üzülüyorum. Bu kadar zaman çalıştınız, Çin'e bile gidip geldiniz bu büyük emeğiniz heba olmasın isterim. Daha düzgün bir tanıtımı hem biz hem de sizin emeğiniz hak ediyor.

Dip not: Haddim olmayarak söylüyorum, klavyeyi bence başka birisi çalsın.
SLM Syn korkmaz.Sade sesler ile fazla bir süsleme ve güzellik sunamazsınız.Aleti canlı dinler ve benim performansımı o şekilde değerlendirirseniz daha iyi olur.Tabiki internetten ve yalın dinlediğin sesler ve çalma sitili sana iyi gelmemiş olabilir.Sesler nekadar süslü olursa okadar ilham verici olur bunu herkes bilir.Bunu söyleyen sadece siz değilsiniz fakat, canlı dinlediklerinde fikirler tam tersine dönüyor.Sizden ricam aleti benden canlı dinlemediğiniz müddetce ön görüşlü olmamanızdır. Siz sadece bu aleti canlı olarak dinleyenlerden bir fikir alırsanız sevinirim.Açık sözlü bir kişi olduğunuz ve fikriniz için de teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sayın icnemic,

Chordsolo benim için çok değerli bir arkadaşım ve hep öyle kalacak.
Burada verilen cevap kendisine ama içeriği başka bir firmaya.Lütfen bir daha okuyun.
Bana zarar vermiş bir firmaya.
Bu konudaki yazılarınızı okudum ve size bu güne kadar cevap yazma gereği duymadım çünkü özeleştiri yaptım.Fakat kötü biri olmadığım sonucuna vardım.Ben Atatürkü atam olarak görüyorum ve bu Cumhuriyet dediği gibi ilelelbet yaşayacağına inanıyorum.Bazen istisnalar olur ama kaideyi bozamaz.Bu bir gerçektir.
Bir karar aldım ve bundan sonra çalışmalarımı gizli tutacağım ve hiç kimseyle paylaşmayacağım.Hatta benden çıktığını dahi kimse bilmeyecek.Bu kadar saldırıyı hak etmedim.Bakın,
Chordsolo adlı arkadaşımıza bile yazdığım cevabı kendisi anlamış ve altına teşekkür etmiş fakat siz anlamayıp bana sitemkar bir cevap yazmışsınız.
Bu forum hepimizin ortak buluşma yeri ve genci ve yaşlısı buraya lazım.Siz 58 yaşında görünüyorsunuz ve bana göre aramızdaki deneyimliler kategorisindesiniz.
Siz kendi işinizi yapıyorsunuz ve ben de kendi işimi.Bu iş çok fazla kişiyi beklenti içine sokan
bir iş ve beni açıkça rahatsız ediyor.Siz evlatlarınızı iyi yetiştirmiş olabilirsiniz ve bunun için zaten Allah size mutlaka mükaafatınızı verir fakat ben de evlatlarımı yetiştirdim ve bunun yanında en az 50 insanı yanımda meslek sahibi yaptım.Kibirli olmadım ve bugün beni günde ortalama 20-25 kişi aramasına rağmen aralarında ayrım da yapmıyorum ve her birine ortalama 3-7 dakikamı ayırıyorum.(yardım amaçlı).Bir düşünün bakalım ne kadar zaman ediyor?
Bir yazı yazmıştınız ve arkasından özür gelmişti ve gerçekten de çok sevindim çünkü bu her zaman rastlanan bir şey değil ve çünkü biz millet olarak normalde özür dilemesini bilmiyoruz ama siz dilemiştiniz.Bu beni gerçekten mutlu etmişti.
Chordsolo arkadaşımızı kastetmedim o yazımda sadece ima ettiği firmayı kastettim.Çünkü sırat köprüsü üzerinde beni yarı yolda bıraktılar.
Neyse uzun etmenin anlamı yok lütfen konunun akışını tekrar normale çevirelim ve öyle devam etsin.

Böyle doğru ve özlü yanıta ne cevap verilir? sadece canım kurban. Olgunluğunuzu her halikarde yazınız ele vermiştir. Tebrikler. Şimdi çok üzüldüm. Yazdıklarımla sizi kırdığımdan dolayı. Olgunluk, akılla yaşla olmuyor, tamamen kişinin erdemiyle ilgili. Kimine erken gelir, kimine geç, kimine de hiç uğramadan transit geçer. İyi çalışmalar temennisiyle hoşça kalınız.

evet böyle olmalı bu site hiç bir yerde yok . insanlar hiç birbirini tanımamasına rağmen kardeş gibi oldu bu sitede her türlü yardım ve paylaşım var