• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr güncelleme hakkinda

s.a konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu son güncelleme dosyasını nerden bulabılırım

bende arıyorum sitedeki dosyaların linkleri çalışmıyor

admin bu da çalışmıyor siz bulup sitede payşalabilirmisinz lütfen

çalışıyor. bir daha bakınız..
valla admin indirme linklerinin hepsi kırık dante tr nin sayfasında ve hiç bir şekilde destek bölümüne ulaşılamıyor. çok ilginç. bi eposta adresi buldum oraya destek için eposta attım ama dönüş yapan halendaha yok. cihaz bu arada windows ce6 altyapıda biraz kurcalasam nandflash a ulaşırım ama ne olur ne olmaz bozmak istemiyorum yeni geçti elime cihaz . medeli den destek istedim kullanıcıya açık sample yazılması için . bakalım dönüş yaparlarsa uygun görürlerse uğraşıcam cihaz üzerinde . cevap vermezlerse kendim artık bakıcam çağresine. ama yazılımsal ve teknik bilgilerimle büyük ihtimal nand ' a ulaşırım cihazın.

IMG_20210421_215708.jpg

bende windows ce6 yüklü diye bağırıyo cihaz :D . keşke farklı bi sitem kullanılsaydı gps li oto teyplerle ayni mantık. wince çekirdeği kurulu temel wince silinmiş. Medeli destek dönüş yapmasını rica ediyorum . kullanıcıya açık güzel bi çaılşma yapmak istiyorum . gerekli yetkilliler lütfen bu mesajımı okusun .

dante sitesindeki link e tıkladığımda "Bu öğe yok veya artık kullanılamıyor olabilir" uyarısı alıyorum.
Klavyemi versiyon 2 ye yükseltmem gerekiyor. Acaba elinde update dosyası olan arkadşımız var mı?

dante sitesindeki link e tıkladığımda "Bu öğe yok veya artık kullanılamıyor olabilir" uyarısı alıyorum.
Klavyemi versiyon 2 ye yükseltmem gerekiyor. Acaba elinde update dosyası olan arkadşımız var mı?
siz ulaşmışınız Dr.salim e.. saygılar..