• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr için yorumlarınız

egemendezgin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
sayın abılerım dante tr hakkında sızlerden yorum beklıyorum.yenı guncellemeyi incelemedim daha henüz.zaten beyendıgım bır chazdı şimdiki durumu nasıldır.?

Cevap: Dante tr için yorumlarınız

Dante Tr yeni güncellemeyi bende taklp etmedim ama parasını hakedlyor

Güncellemeden önce de güzeldi, şimdi daha bir güzel. Tadından yenmiyo.. :)

Dante TR 2015 yılında sürprizlerin aleti olacak ve sadece Türkiyede değil.
Şimdilik bu kadar.

Dante Tr sizce Türkiye geneli Kaç kişiye satılmıştır ? >> CAN MÜZİK EVİ

Dante Tr yeni güncellemeyi bende taklp etmedim ama parasını hakedlyor

Evet parasını gerçekten hak ediyor.Aslında bu aletin ismi yamaha korg yada roland olsaydı bakın neler oluyordu.Ve bu markalarda 2000 tl yi bırakın en az 3500 tl den başlayan fiyatlarla çıkarlardı.Can bey salım bey ramazan bey bu aletin arkasında olduğu müddetce bu alet ölmez
ölüyüde diriltir açıkçası.Yamaha yı A1000 Modelinin çiplisi çıkana kadar kim kullanıyordu?Bu kadro sayesinde ismine isim yaptı yamaha.Şimdi sıra MEDELİ De diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dante TR 2015 yılında sürprizlerin aleti olacak ve sadece Türkiyede değil.
Şimdilik bu kadar.

süprizlerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz abi alet zaten çok süper kullandıkça başından kalkılmıyo daha ne süprizler olacak bakalım :D :D

Pa600 almasaydım dante tr alırdım bende,medelinin böle bi org çıkarağını hiç tahmin etmezdim helal olsun.

Birçok defa görüşlerimi açıkladım, yinede yazayım. Öncelikle, bu klavyeyi tavsiye ettiğim, almasına vesile olduğum, tanıtımını yapıp sattığım yada direk beraber gidip aldığımız, hiçbir arkadaşım bir memnuniyetsizlik yaşamadı. Aletin artık özelliklerini tekrar saymaya gerek yok. Türkiye için üretilmiş ideal sample ve ritimlere sahip bir klavye. Bir diğer önemli husus da, aletin arkasında duran ekip ve distribütör firmadır. En ufak bir aksaklıkta yada sıkıntıda gözünüz arkada kalmıyor, arıza veya aksaklık durumunda en kısa sürede sorun çözümleniyor. Ritim güncellemeleri her ay ücretsiz yayınlanıyor. Can bey 2015' te süprizlerin olacağını yazdı. Heyecanla bekliyoruz. Son olarak benim için en önemli nokta'da, bu aleti alıp kullanarak; Türk arge' sine, türk girişimcilerine ve türk ekonomisine, en büyük desteği sağlıyoruz...

Süprizlerden birini ben tahmin edeyim. Çok tenkit edildiğinden pitch bendi cam olacak kanısındayım. Ya da [( Dante tr 2 )] modeli (çok daha üst seviyeli) çıkacak. Tabiki sallıyorum. Hiç bir fikrim yok zira. Hadi hayırlısı, bekleyip göreceğiz. En azından çok uzuuun bir süre bekletmiyorlar ve an be an haberdar oluyoruz. Özellikle bu yüzden kendilerini kutluyorum. Saygılarımla...........