• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr için yorumlarınız

Cevap: Dante tr için yorumlarınız

Slm.Dante tr oldukça yorucu bir performansla doğdu.Can bey salım ben hatta tuncay bey bile bize yardım etti.Ama allahın izni ile Medeli dante şirketi personeli olarak dahada iyi yerlere getirmeye çalışacağız medeli dante tr orgumuzu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bendeniz den naçizane bir fikir. Her ne kadar kabul görür, dikkate alınır, tamamen inisiyatifinize kalmış bir şey. Diyeceğim şey çok basit. Yeni dönemde halkın bütçesi ve becerisine göre 2 çeşit klavye üretmeniz. Atıyorum, bir örnek; Korg diyelim, Pa x3, Pa 900' e karşılık Pa 300. Yamaha dersen Tyros 5' e karşılık Psr a 1000 gibi. Dante Tr' yi de bu şekilde lortlar ve avam kamarası' na hitap edecek pek ala 2 çeşit yapabilirsiniz. Dante Tr 2 kanaatkar insanlara pek ala yetmeli. Dante Tr 2X' de kesesi bol, beceriside olağanüstü yüksek olan insanlara hitap etmeli diye düşünüyorum. Tabiki işkembe-i kübradan atmak çok kolay diyeceksiniz. Sanki marangoza koltuk siparişi mi veriyorsun? diyeceğinizi de istemiyorum ama sanıyorum. Çok kolay olmadığını biliyorum. En azından tenkitçilerin (ben dahil) bir nebze ağzını kapatmış olur ve çığır yaratırsınız. Ciddiye alırsanız külfet derecedeki zahmetleriniz için Allah yanınızda olsun dileklerimle. Hoşça kalınız. Saygılarımla..............

Hatta ve hatta, Dante Tr 2X prof ' ta dahada burjuva sınıfın gözüne gözüne dürtmek için Allah gözünü doyursun der gibi 3. şık ta olabilir. Ne dersiniz? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buda benim aklımca bir espriydi. Soğuk ve itici geldiyse affınıza sığınıyorum. Hoşça kalınız..........

Hatta ve hatta, Dante Tr 2X prof ' ta dahada burjuva sınıfın gözüne gözüne dürtmek için Allah gözünü doyursun der gibi 3. şık ta olabilir. Ne dersiniz? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buda benim aklımca bir espriydi. Soğuk ve itici geldiyse affınıza sığınıyorum. Hoşça kalınız..........

sayın abim çocuk daha yeni doğdu sen diyosunki yarın askere göndereyimmi seni diyosun çocuğa.hele bi dur bakalım yeni alet yapcaklarmı bu chazımı geliştircekler anlayalım bi ondan sonra bu çocuğu askere dönderelimmi diye sorarsın annesine babasına.Çocuğu biraz büyütsünler ondan sonra yeni bir çocuk yaparlar.:)

Keşke 13. değil 12. permalink' imi alıntı yapıp yanıt verseydin, daha isabetli olurdu. 13. perma link, tamamen şaka amaçlı idi. Her neyse yinede dediklerine hak vererek katılıyorum. Kişiler, emeklerken ben havada 2 takla bir salto atmasını beklemişim. Olacak iş mi? Bu durum dikkatinden hiç kaçmamış. Bencede çok erken, beklentilerim. Uyanık olmanızdan dolayı kocaman bir aferini hak ediyorsunuz. Hoşça kalınız.............

dante tr nin tadına bakmadan 2 ci klavyeyi bekliyoruz. inanın 1-2 kullanmadan sonra bu orgun başından kalkamayacaksınız.elbette 2 ci klavye çıkacak ama ilki için birazcık ugraşalım bakalım neler yapılabiliyormuş görelim.yakında çok güzel süprizlerimiz olucak şimdilik süpriz çok profesyonel ritim ses setleri hazırlanıyor. sadece korkmadan bu aleti kullanmaya tanımaya çalışalım.

İzninizle bir kıyaslama yapacağım. Bu orglardaki fiyat işi aynı android telefon pazarındaki Samsung- General Mobile gibi.. Şöyle ki Samsung s4 ilk çıktığında 2 bin lira gibi bir fiyatla gündemdeydi. Ancak onun özelliklerine eş değer GM Discovery 2 yarı fiyatında piyasaya geldi. demek istediğim marka olarak ün yapanlar değerinden fazlaya satabiliyor çünkü adı var. Ama asıl önemli olan ihtiyacı karşılayabilmek ve bu cihaza destek veren kişilerin müzisyenlerle üst seviyede ilgilenmesi ki zaten görüldüğü kadarıyla bu fazlasıyla oluyor...Yazın ben de alacağın inşallah =) Dante tr İnşallah hakettiği yere gelir.

dante tr nedir herkes öğrenecek.Ben bile kendi çapımda yöreme göre ritim yapıp düzenlemeye çalışıyorum ve elimden geldiğince dante tr klavyemi merak edenlere götürüp canlı dinletip tanıtmaya çalışıyorum.İSİM VERMİYORUM bi müzisyen arkadaşa ilk önce dante tr ismini söylediğimde adam diyo oyuncak onu nerden aldın hemde 2000 tl para verdin.adama götürüyorum oturuyo çalmaya adamın yüzündeki ifadeyi anlatamam ve soruyorum adama oyuncakmı bu org ? helal olsun dante tr bu yeni mi çıkmış ? aynen bu.Ve bu insanların yüzündeki ifadeyi görünce dante tr ye birkez daha bağlanıyorum :) Arkasında bu kadar değerli çalışkan insanlar olduktan sonra hiç şüpem yok en üst zirveye çıkıcak ve dante trnin ne olduğunu herkes tanıyacak emeği geçen bütün değerli müzisyen abilerime teşekkür ederim.hiç pişman değilim dante tr yi seçtiğim için...Her gün çaldıkça daha çok hoşuma gidiyor ama ne olursa olsun hiç bir zaman kıyaslama yapmıyorum çünkü biliyorumki kıyaslama yaparsam midem bulanır.2015 süprizlerini heyecanla bekliyoruz teşekkürler dante tr ailesi..