• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr ıle halk nostaljı muzık

Cevap: Dante tr ıle halk nostaljı muzık

ramazan hocam zaten 2 parçayıda aynı ritimle çalmışsınız ve gayet güzel olmuş.bana sadece 2 parçada kullandığınız ritimi önümüzdeki ayki güncellemeye eklerseniz sevinirim.
çünkü ben çocuklardan koro falan yapıyorum hocam.
ritimde gayet başarılı olunca kaçırmak istemiyorum bu ritimi.

ritimler

hocam önümüzdeki ay ses eklemeleri yapacakmısınız legato sesler falan diyordunuz ama.
ayrıca ben dantetr sitenize mail attım güzel bir ses videosu gönderdim bakarsanız çok sevinirim.iyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ramazan hocam zaten 2 parçayıda aynı ritimle çalmışsınız ve gayet güzel olmuş.bana sadece 2 parçada kullandığınız ritimi önümüzdeki ayki güncellemeye eklerseniz sevinirim.
çünkü ben çocuklardan koro falan yapıyorum hocam.
ritimde gayet başarılı olunca kaçırmak istemiyorum bu ritimi.

ritimler

hocam önümüzdeki ay ses eklemeleri yapacakmısınız legato sesler falan diyordunuz ama.
ayrıca ben dantetr sitenize mail attım güzel bir ses videosu gönderdim bakarsanız çok sevinirim.iyi günler dilerim.

Slm:Legato sesler yeni gelecek olan güncelleme sebebi ile ertelendi.Yazılımlar yeniden tasarlanacak ve sizlere yeni ana güncelleme ile beraber hediye edilecek.Ritimi sizin için önümüzdeki güncellemelere ekliyeceğim.Ve ayrıca bu ritimle ilişikli olan sesleride size performance bölümüne ekleyeceğiz.İyi günler.

eline koluna saglık ramazan kardeşim miss olmuş miss

çok teşekkür ederim hocam 4 gözle bekliyoruz.

Hocam on numara bi çalışma olmuş valla herkesin emeğine saglık