• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr ile küçük bir çalışma

Cevap: dante tr ile küçük bir çalışma

Eline sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

Eline sağlık kardeşim...

olmamış biraz daha çalışmalısın eline sağlık

Yorumlarınız için teşekkür ederim

evet olmamış benim gibi amatörsün :)

Arkadaşlar olmamıştan ziyade eksiklerini söyleyip bu genc kardeşimizin hevesini kırmayalım. Olmamiş değil arkadaşım olacak parmaklarına sağlık

Adam zaten elimden geldiği kadar demiş beyler pcden o şarkıyı aç eşlik et defalarca şarkının her bölümü beynine kazınsın tonunu bul kendi karar sesine göre transpoze et öyle çalış.

Burada önemli olan paylaşımdır. İyi ya da kötü olması değil. Site zaten demo paylaşımı yönünden rölantide gidiyor bana göre, onun için demolara sadece "olmamış" demek, ileride olacak olan demoları da engellemek demek. Onun için eksikleri de belirtirsek daha iyi olur kanısındayım.

elimden geldiği kadar çalmaya çalıştım hatalarım affola

Slm murat kardeşim.Öncelikle demon için teşekkür ediyorum.Böyle bir cesaret gösterip siteye demo koyman zaten kendine güvenin olduğunu belirtir.Sana yapılan yorumları okudum ve bazı arkadaşlar olumsuz cevap vermişler.Bu olumsuz cevapları kesinlikle görmeyeceksin.Bir zamanlar onlarda acemiydi ve o kişilere sana itab ettikleri gibi kendilerinede itaab edildi.Ama şunu bilki çoğu ustayım ben diyen kişilerden daha güzel çalmışsın tebrik ediyorum.Hayırlı günler.