• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR-J Yeni Çalışmalar Hakkında

hakancoskun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
PA 2X
Merhabalar,

Dante TR-J için yeni çalışmalar yapılıyor mu?Bunu merak ettim.Ayrıca resmi web sitesi ne zaman düzelecek?

TRJ için nihayi güncelleme v2 'dir.

Web sitesi adresine taşınmaya devam ediyor.

TRJ için nihayi güncelleme v2 'dir.

Web sitesi adresine taşınmaya devam ediyor.
Salim Hocam merhaba, Bugun 2.el temiz dante tr j aldim. Cihazin v2 olup olmadığını nasil anlarim. Önceki sahibinede sormayi unuttum. Yardimci olursanız cok sevinirim. Tesekkurler

Seslerden Clarinet kategorisine girdiğinizde Klarnet Hard isimli sample ismini görürüyorsanız, cihaz v2 dir. Aynı kayegoride taksimleri de mevcut olmalı.

Seslerden Clarinet kategorisine girdiğinizde Klarnet Hard isimli sample ismini görürüyorsanız, cihaz v2 dir. Aynı kayegoride taksimleri de mevcut olmalı.
Bende yeni Dante Tr aldım. Buna uygun Midi ler arıyorum. hangi Midi ler uygun bu alet için bilgi verebilirmisiniz

Salim Hocam merhaba, Dante TR Junior'a bir türlü OTS'ye ses atamasi yapamıyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
Teşekkürler. Saglikla kalın.