• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr mükemmel

Cevap: dante tr mükemmel

Ileride ama çok ileride belkide gezegenler arası, hatta galaksiler arası strateji ve savaşlar olacak. O zaman belki uzaylılar taşlanır. Ama günümüzde hala meyve veren ağaçlar taşlanıyor maalesef.

Dün akşam bi kardeşim almış incelemek nasip oldu gayet güzel alet hoşuma gıttı emeği geçen bütün abilerime kardeşlerime çok teşekür ederim.saygılar

Salim ritimdi,sesti,kara kutuydu bilmem neydi derken ışınlanmayı keşfettin galiba bize söylemiyosun :D

Size en enteresan olayı aktarayım:
Biz 16. katta kalıyorduk.(Dr.Salim ve ben).
Tuncay bey yanımıza geldi ve masada oturuyorduk.Salim markete inmek istedi ve market giriş katta.Salim odayı terk etti ve 3 dakika geçmeden tekrar içeriye girdi ve almak istedikleri de yanındaydı.
Biz Tuncay bey ile bakıştık ve şaşkınlığımızı gizleyemedik.
3 dakika içinde asansörle aşağıya in markete gir alış veriş yap ve tekrar asansöre bin ve 16 kat çık.
Bu işi çözemedim ve asla da çözemeyeceğim.
Acaba Dr. Salim Ufo olabilir mi?

:):):):) SALİM BU TELEFON AÇMISTIR ORYA ASANSÖRLE GELMİŞTİR

hızlı pratık ınsanları severım sende can abı salim pretık ve hızlı tembellık yok beya

Durun da! Taşlamayın beni :)

işin sırrını sölim; Çinliler güzel asansör yapışlar o kadar :D

neden 6 ay çünkü eldekiler tükendi ve neredeyse 2. Parti de satıldı gibi.
Doğru olabilir.

can abı bu gun dante tr yı yakından gorduk dınledık tebrık ederım.. Basarılarınızın devamını dılerım...

herkes bilip bilmeden konuşuyor ben bugün karaköu tünel de denedim cihazı şimdilik taşlanacaksınız ama bu cihaz tutucak sadece biraz zaman yok satıyor yaw

Siparişimizi verdik. Bir aksilik olmaz ise bugün geliyor. heyacanlı hissediyor .. :)

cihazı denemeden bu kadar övmeyin ben gördüm cihazı ankarada denedim pek ahım şahım bir alet değil.