• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr mükemmel

Cevap: dante tr mükemmel

Bende korg kullanıcısı olarak diyorumki korgun 3bin 4bin liralık aletlerinden saund ve kalite olarak daha iyi bizzat denedik ve bende aldım aletten ne kadar güzel imkan sağlamışlar istediğin ritim varsa aletin wep sitesinden mail atacaksınız güncelleme de yayınlanacak hem de ücretsiz şimdiden dante tr çalışanlarını tebrik ediyorum

Evet ürünümüzü bugün Bursa Diyez Müzik Park'tan detaylı bir demo eşliğinde teslim aldık. Firma sahibi Özgür Bey her konuda gerekli bilgiyi aktardı. Bu aletin oluşmasında ve çalışmalarında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Ürüne gelince .. Aldığı parayı fazlası ile hak ediyor. Sesler, ritmler on numara.. Hele bir de ritmlerin içerisindeki demolar yok mu .. Neredeyse al mikrofonu eline karaoke yap. Örnek istek parça geldi baktın bende yok ama org da var :D süperrr..

İnşallah hafta sonu detaylı bir kullanım yapacağım. Üstadların da dediği gibi bu alet çok konuşulacak ...

aletin yok satması çok güzel umarım ileriye dönük yeni güzel bir aletin yapılmasına vesile olur bu dante tr

aletin yok satması çok güzel umarım ileriye dönük yeni güzel bir aletin yapılmasına vesile olur bu dante tr

Dediğine katılıyorum. Sermaye, fikir üreticiliği ve illaki marka. Bu sıkıntılar atlatıldıktan sonra neden olmasın? Bu arkadaşlarımızın başlangıcı şimdilik eşikte. Hele bir kapıdan içeri girsinler, girdiler bile, beşikte ortalığı kasıp kavuracaklarından artık bende eminim. Türkiye' nin o zamanki parayla (1970 küsurlarda) ilk çıkan Anadol otomobil 26.000 TL. gibi sanıyorum. Korkunç hesaplıydı. Alıcısınında çok olduğunu dün gibi hatırlamaktayım. Alt dememeyim de orta sınıf için. (O zamanlar alt tabaka diye bir şey dahi yoktu. Laflara aldanmayınız, Sefalet diz boyuydu) Neyse, konudan kopmayıp işin özüne gelelim. Kanımca belki ticari yanlışlar oldu ama adamlar diyecekki bedavamı verseydik. Gelecek yatırımlar için bu bile bir elzemdi bence. Sağlık olsun. İnanın çoğu kişi şöyle güzel böyle güzel deyip profilinde bile ek veya enstrümanım olarak diye ilave etmiştir. Tekrar söylüyorum bunları teftiş etmenize imkan varmıydı? Neticeten, en başta ters kaldığım Dr. Salim ve bence yakıştırdığım rütbe olarak (yalakalıktan değil, adamı bir araştırın ve öyle karar verin) benim gözümde ve tabiiki bu denli bence DNA' sıyla yatkın Ordinaryüs Prof. Ahmet Can Başar' dır. Sadece bu ikili mevzu değildir. Muhakkak birleşimi sağlıyan ekip elemanlarıda mevcut olup bir bütünlük sağladıklarını düşünmekteyim. Yani bence böyle harika insanların bundan sonra neler yaratacağını hep birlikte göreceğiz. Şahitte olacağız. Daha sonra demedi demeyin. Kalınız sağlıcakla..............

Moderatör tarafında düzenlendi:

Canım arakadaşlarım.alan arkadaşlarım.yazmakla olmuyor.alan arkadaşlar lütfen demolar koyun ki bizlerde dinleyelim. Ki yorum yazabilelim.saygılar

yahu herkes şöyle güzel böyle güzel !!! yahu alan arkadaşlar !! bi demo kuyun ya bitanecik demo yapın nolur eliniz mi aşınır ya öffffffffffff !!!!!!!!!!!!!!!! sıkıldım ya :mad:

yahu herkes şöyle güzel böyle güzel !!! yahu alan arkadaşlar !! bi demo kuyun ya bitanecik demo yapın nolur eliniz mi aşınır ya öffffffffffff !!!!!!!!!!!!!!!! sıkıldım ya :mad:

Hazırlıyorum, yayınlıyacagım. Hem Demo hem org û tanıtım videosu

çok yogun çalıştığım için zaman ayıramıyorum besbur sana zahmet olucak