• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR nasıl bir alet ?

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
arkadaşlar korg kullanıcısıyım trakya yöresinde müzik işi ile ügraşıyorum her türlü program çalabilecegim bir aletmi ? 9.8 lik göremedim biraz bilgi sahibi olmak istiyorum

Cevap: DANTE TR nasıl bir alet ?

Bunca tanitim ve demodan sonra gorup fikir sahibi olamadiysan artik.....ne yazsak bos

yazma hocam boşuna o zaman

Bunca tanitim ve demodan sonra gorup fikir sahibi olamadiysan artik.....ne yazsak bos

hocam araştırmak suçmu ayrıca ben kullananlardan bilgi almak istedim. yalnışsınız burası bir forum insanlar buraya bilgi edinmek ve paylaşım için girer ne yazsak boş demek için değil.

Medeli bölümüne gir bak yeterince tanıtım yorum konu var arkadaş onu demek istemiş araştırıp konu açman için.

Birşey demek istememiş danteye laf edeni aforoz ediyorlar...

Merhaba güzel kardeşim ben cihazı yaklaşık 5 aydır kullanıyorum çok zevkli bir cihaz, hele son güncellemeden sonra daha da keyifli bir hale geldi. Şu an itbariyle cihaz içindeki ritimler ve sesler, gerek sonradan yüklenen ritim ve seslerle Türkiye' nin her yöresine uygun bir cihaz. Hemen hemen her yöreyi rahatlıkla çalabilirsin. Cihaz içerisinde seni tatmin edecek kadar 9/8 ritim var. Bana göre fiyat ve performans bakımından alınabilecek en güzel cihaz. Sana tavsiyem cihazı bir bayide görüp dene ve al.

arkadaşım ben kapaklıda oturuyorum almak istersen vereyim sana 4aylık kutusu herşeyi eksiksiz.5439567806

arkadaşım ben kapaklıda oturuyorum almak istersen vereyim sana 4aylık kutusu herşeyi eksiksiz.5439567806

Dostum sen ne almayı düşünüyor sun a2000 pa600 yada bir ust sinif mi