• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR nasıl bir alet ?

Cevap: DANTE TR nasıl bir alet ?

Hayırlısı insallah bende cok merak ediorum o aleti ama hic gormek bile nasip olmadı

Aforozda ne oluyor yaa.Salim hoca bu nasıl bir kelimedir anlamı nedir.Kötümü iyimi anlamı.

arkadaşlar korg kullanıcısıyım trakya yöresinde müzik işi ile ügraşıyorum her türlü program çalabilecegim bir aletmi ? 9.8 lik göremedim biraz bilgi sahibi olmak istiyorum

Slm:Trakya edirne bölgesi için yeni ritimler yazılmaya başlandı.Ayrıca sizin istediğiniz tarz bir ritim varsa bize mp3 şeklinde çekip göndere bilirsiniz.Biz aynı ritmi yazıp siteye koyabiliriz ve herhangibi bir ücret söz konusu olmaz,Tamamen ücretsizdir.İyi günler

Slm:Trakya edirne bölgesi için yeni ritimler yazılmaya başlandı.Ayrıca sizin istediğiniz tarz bir ritim varsa bize mp3 şeklinde çekip göndere bilirsiniz.Biz aynı ritmi yazıp siteye koyabiliriz ve herhangibi bir ücret söz konusu olmaz,Tamamen ücretsizdir.İyi günler

Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum. Almayı düşünüyorum kısmet olursa,ritim isteğim olursa size yazıcam.

Hristiyanlık dininde papaz tarafından dinden çıkarılmaya aforoz edilmek denir.

Hristiyanlık dininde papaz tarafından dinden çıkarılmaya aforoz edilmek denir.

Kardeş biz elhamdürüllah müslümanız.Bize bu tür kelimeler yabancı kalıyor.Mümkünse hıristiyan dilinden değilde mülüman dilinden konuşursanız ozaman bende sizden allah razı olsun diyeceğim olurmu.Beni hazur görün kötü niyetle sormadım bilmediğim için sordum.

Allah kabul etsin :)

Kardeş biz elhamdürüllah müslümanız.Bize bu tür kelimeler yabancı kalıyor.Mümkünse hıristiyan dilinden değilde mülüman dilinden konuşursanız ozaman bende sizden allah razı olsun diyeceğim olurmu.Beni hazur görün kötü niyetle sormadım bilmediğim için sordum.

Evet kardeş hakılısın.Aforoz kelimesi kulağa pek hoş gelmiyor.Bide kardeş siz dante almışsınız heralde nick inizden tanıdım sizi.Nasıl güzelmi alet.Ben bir konu açmıştım okudunuzmu bilmiyorum.Dante mi bk5 mi pa300 mü diye siz memnunmusunuz dante tr den.