• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR nasıl bir alet ?

Cevap: DANTE TR nasıl bir alet ?

Evet kardeş aleti 2. el olarak aldım bende pa900 de var ama dantede fena bir saund var anlamadım.Pa900 orgumun saundu biraz sönük kaldı.Zaten sitede yeterince bilgi var.Biraz daha araştır derim.Ramazan yada salim hocaya sorarsan daha iyi bilgi alırsın.Bence 10 numara bir alet.

Ramazan bey ve salim beyden çok bahsediyorlar.Bildiğim kadarı ile ramazan bey salim bey bu aletin yazılımlarını yapan.Helal olsun adamlara süper ritimler yazıyorlar hemde sen ritim istiyorsun hemen güncellemeye koyuyorlar ritimleri.Şu yk ritimlerini kim yazdıysa aldığı para helal olsun ne roland ta nede korg da nede yamaha da var bu ritimler.

Valla ikisindende korkulur.Can abi asıl aleti bize kazandıran kişidir.Sonrada ramazan ve salim hocam işi bitiren kişilerdir.Yk ritimlerinide Ramazan hocamız yazmıştır.Ramazan ve salim hoca eskiden yamaha yı yamaha yapan kadrodandır yani eski kulağı kesiklerden yani tabiri cahizse.İyki varsınız dante personelleri.

merak edenlerın mutlaka profesyonel bı işlemden geçmiş bir cihazı çalıp karar vemesı gerek
okadar negatif ve bı okadar pozitif yorum duydum .
birincisi o denlı emeğin kotu meyve verecegıne ınanmıyorum
ıkıncısı kendım denerım begenırsem hıcbır negatif degerlendırme beni alakadar etmez
en son olarak emegi geçenlerin kazançları sonuna kadar helal olsun başarılar dilerim

merak edenlerın mutlaka profesyonel bı işlemden geçmiş bir cihazı çalıp karar vemesı gerek
okadar negatif ve bı okadar pozitif yorum duydum .
birincisi o denlı emeğin kotu meyve verecegıne ınanmıyorum
ıkıncısı kendım denerım begenırsem hıcbır negatif degerlendırme beni alakadar etmez
en son olarak emegi geçenlerin kazançları sonuna kadar helal olsun başarılar dilerim

Evet abicim canlı dinlemediğim birtek dante tr kaldı.Ben silivride oturuyorum.Buralarda bu aleti sıfır satan bulamadım.2. el satan bir arkadaş var ama 1850 tl istiyor.En kötü ihtimial onu alırımm diye düşünüyorum.En azından dante tr nin bir danışma hattı var.Alet içinde daha henüz kötü bir yoruma rastlamadım.

Evet abicim canlı dinlemediğim birtek dante tr kaldı.Ben silivride oturuyorum.Buralarda bu aleti sıfır satan bulamadım.2. el satan bir arkadaş var ama 1850 tl istiyor.En kötü ihtimial onu alırımm diye düşünüyorum.En azından dante tr nin bir danışma hattı var.Alet içinde daha henüz kötü bir yoruma rastlamadım.

Gözün kapalı al derim hiç korkma.Zaten vereceğin para seni batırmaz.5000 tl lik alet alıp 3000 tl satıp 2000 tl zarar edeceğin bir alet deyil kardeş.En kötü 200 tl zarar edersin oda acil durumda satman gerekirse.:D

Gözün kapalı al derim hiç korkma.Zaten vereceğin para seni batırmaz.5000 tl lik alet alıp 3000 tl satıp 2000 tl zarar edeceğin bir alet deyil kardeş.En kötü 200 tl zarar edersin oda acil durumda satman gerekirse.:D

Evet haklısın,Bak bunun bu yüzünü hiç düşünmemiştim.Budün arkadaşın yanına gidip aleti alabilirim.

Evet haklısın,Bak bunun bu yüzünü hiç düşünmemiştim.Budün arkadaşın yanına gidip aleti alabilirim.

Al kardeş korkma.Zaten aletin saund unu duyunca hemen alete sarılacaksın.İlk sebebin saund u olacak.Hayırlısı olsun derim başarılar.

Kardeş biz elhamdürüllah müslümanız.Bize bu tür kelimeler yabancı kalıyor.Mümkünse hıristiyan dilinden değilde mülüman dilinden konuşursanız ozaman bende sizden allah razı olsun diyeceğim olurmu.Beni hazur görün kötü niyetle sormadım bilmediğim için sordum.

Konu yeterince amacının dışına çıkmış ama bi düzeltme yapalım aforoz kelimesini piyanist santör değil zayko nickli üye yazmış piyanist santör de anlamını yazmış onun için mj yazarken daha dikkatli olun boş yere polemik çıkmasın.

Slm.Silivride dante tr satan bir bayimiz var.Gidip görmek isterseniz adresi veriyorum.Piri mehmet paşa mh.fikret gündoğdu sok:no 21 silivri müzik.Tel:0533 519 3930 tolga bey.