• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr reklamı neden yapılmıyor

sieser_1907

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet,Korg Pa 600
Aleti almaya niyetim var ancak müzik evine gidip canlı deneme imkanım yok.Beğenirsem netten sipariş vereceğim.Başka markaların müzik evlerinde tanıtım demoları var.performans içerikli.şu an teknik içerikli videolarla yetiniyoruz.ben performans içerikli video istiyorum kısa kısa tsm,thm,arabesk oyun havası gibi.Bir de mp3 transpoze olayı var mı?vokal kesme olayı var mı? mp 3 üzerine çalabiliyor muyuz?bol bol demo video bekliyoruz kolay gelsin.

Cevap: Dante tr reklamı neden yapılmıyor

yamaha or700 u gorduysenız bu cıhazı alın.rıtımler suanda or700 rıtımlerı yuklu ıcınde ayrıca kendı rtmlerıde var ve guncelleme yogun bı sekılde gelıcek.or700 den daha ıyı sound var

or 700 ün ses ve ritim performansı olarak aynı hatta biraz daha iyisi diyorsunuz.işte ben o soundu merak ediyorum

Bende kesinlikle tavsiye ederim saund çok iyi

sakın netten dinleyipte alet almayın.sonra üzülürsünüz.mutlaka gidin canlı dinleyin kararınızı öyle verin.imkanınız yoksa beklemek en akıllı karar olur.

peki bk 5-or 700-pa 500tr-pa 80 modellerinden daha iyi soundu var mı.özellikle sesler

Bu saydığın modellerle kıyaslama bile yapılmaz bunlardan çok üstün zaten canlı dinlersen ne demek istediğimi anlarsın

Milletin ağzına bakipta hata yapip hayal kirikligina ugrama

Aleti almaya niyetim var ancak müzik evine gidip canlı deneme imkanım yok.Beğenirsem netten sipariş vereceğim.Başka markaların müzik evlerinde tanıtım demoları var.performans içerikli.şu an teknik içerikli videolarla yetiniyoruz.ben performans içerikli video istiyorum kısa kısa tsm,thm,arabesk oyun havası gibi.Bir de mp3 transpoze olayı var mı?vokal kesme olayı var mı? mp 3 üzerine çalabiliyor muyuz?bol bol demo video bekliyoruz kolay gelsin.

Öncelikle merakınızı anlıyorum.

Ritim sesler hakkında küçük küçük şarkılar / ezgiler barındıran demolar hazırlanıyor. Bu konuda kuşkunuz olmasın.

Yine de tavsiyem cihazı bir bayide canlı dinlemenizdir. Geçip başına incelemenizdir.

bk5 or700 le hemen hemen aynı ama pa80 gıbı olamaz