• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR Sample güncellemesi

Cevap: Dante TR Sample güncellemesi

Son düzenleme:

Sayın Can Başar Bey,
Şöyle bir şansım var mı peki.
Şimdi yeni bir dante tr alacağım nakit.sizinle telefonla görüşsek bana en son güncelleştirmeleri yüklü ve sizin yükleyeceğiniz o wave rom yüklü şekilde bana kargoyla gönderirmisiniz.en azından bir daha göndermek zorunda kalmam hocam uygun olurmu sizin için.
birde bana nakitte sizden alırsam satış fiyatını yazarmısınız hocam ?

Bundan sonra alacaklar zaten öyle alacaklar.
Benimle temasa geçmenize gerek yok şu an zaten sıfır aletlere yüklenmeye başladı.
Ben satış yapmıyorum ve fiyatları da her yerde aynı gibi herhangi bir bayii ile temasa geçerseniz sanırım uygun bir fiyata anlaşırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

.

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Kalp kırmak istemem ama sorulan soruları ne kadar samimyetle de soruyor olsanız da bu kadar açıklamaya rağmen fuzuli sorular dalga geçiyormuş hissi uyandırıyor...

Tanıtım videosu da yayınlandıktan sonra daha çok yazılır çizilir.

ayrıca wave rom yüklü olduğunu nasıl anlarız hocam .. versiyon numaralarından mı anlayacağız yoksa madde madde yazmış olduğunuz değişiklikler vardıya wave romdaki özelliklerimi arayacağız orgta
çok soru soruyorum ama kusura bakmayın hocam

Can bey,

Bir yandan iş yapmaya çalışıyorum ve diğer yandan bu siteyi takip ediyorum.
Bu sorduğunuz soruların cevabı zaten basit.
Dante firmasının telefonu her yerde var sipariş verirken zaten size bilgi verilir.
Bugün daha Dante firmasına gereken bilgileri verdim ve zaten şu an sevkiyat yok ve pazartesi itibarı sevkiyatlar dediğim gibi olacak.
Canınızı sıkmayın bir sıkıntı yaşamazsınız.
Şu an tanıtım Videosunun kesme biçme işlemleri sürdürülüyor ve yakında o da yayınlanır ve size daha ayrıntılı fikir verir.

Son düzenleme:

Emegi gecen herkese teşekkürler. Hocam uygulamaya ne zaman başlanır bizler orgumuzu ne zaman yolayabiliriz..

Salı günü göndermeye başlayabilirsiniz ama önce Dante ile temasa geçin.

hayırolsun