• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante TR Sample güncellemesi

Cevap: Dante TR Sample güncellemesi

SundBank'ın bir şekilde hareket etmesi ve yüklemesi gerekiyor. Hiç başlamamışsa yükleme gerçekleşmemiş demektir.

utlity 'de 1.7.0 görmeniz normal. Çünkü o yazıyı oraya yazdıran soundbank haricindeki o iki dosya...

stick değiştirmeyi dener misiniz.

Deneyeyim,yenı stıck e sadece saundbank ile ilgili dosyayı atsam olurmu,yoksa 3 dosyayı da atayım mı

Durum aynı fırmware ve o.s. Tamam saundbank 10 dakikadır bekliyorum hareket yok farklı bir yöntem varmı yapabileceğimiz dante tr.com dan indirdiğin güncelleme dosyasının içindeki 3 dosyayı kullanıyorum yani farklı bir yerden indirmedım gene de ilginize teşekkür ler

elinizde kingston metal 8gb var mı?

SanDisk 2/4/8 ve Toshiba 16 gb var bunlardan sadece 4 gb olan metal cruzer mıcro

elinizde kingston metal 8gb var mı?

Salim kardeş bugün metal kingston 8gb aldım,farklı bir bilgisayardan dosyaları tekrar indirip denedim sonuç yine aynı.sounndbank kısmı yüklenmiyor.birde orgun kendi hafızasında sonradan eklediiniz eşikaltı bağlama.cura gibi sesler bozuk(ince bir yaylı sesi veriyor) sorun nedir anlayamadım.Acaba eski firmware i yüklesem(mevcutsa) tekrar denesem faydası olurmu.

eski sürümü özelden gönderiyorum...

can bey teşekkür ederiz birde şu sesleri daha canlı hale getirirseniz yıldızlı pekiyi olcak eski bir ketron kullanıcısı olarak tabiki canlı sesler arıyorum 16 mb lik bir cihazda oluyorsa bu cihazda tarık sezer orkestrası olması lazım :)

Aletin yeni güncellemesi ne zaman gelecek acaba?